Ролокасети, ролети на замовлення Львів

Типи монтажу ролет

 Фахівці нашої компанії можуть запропонувати Вам різні варіанти монтажу ролетних систем, що враховують архітектурні рішення фасаду Вашої будівлі / будинку. Короба ролет можуть бути встановлені безпосередньо у віконні прорізи та монтуватися на зовнішню чи внутрішню поверхню стін.

Ціна монтажу від  10%  від вартості ролет.

 

 

 

 

Якщо ви бажаєте захистити будинок від несприятливої погоди та проникнення, час замовити ролети у Львові. Ролети на замовлення (Львів) ідеально підходять як для офісу, так і для житлового приміщення.

Чому варто встановити ролети у Львові? Цей сонцезахисний аксесуар відрізняється простотою у керуванні та встановленні, а також вигідним співвідношенням ціни та якості. Ролокасети оснащені зручною системою управління. Важливою особливістю ролети на замовлення у Львові є простота в керуванні, конструкція відкривається і закривається всього за декілька секунд. Для закриття достатньо повернути обертальну раму за ручку до кінця, доки вона кліком не з’єднається з ролетою.

Знайти ролети не важно, проблематично недорого купити ролети високої якості і з цікавим дизайном. Компанія "Ролло" займається виготовленням ролети на замовлення у Львові. Ознайомитись з фото товарів можна в галереї. Виготовляють ролети (Львів) із екологічно чистих матеріалів згідно з європейськими та світовими стандартами.

 

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.