Жалюзі вертикальні

Інструкція по заміру Інструкція по монтажу Структура жалюзі

 

 

Вертикальні жалюзі – найкращий вибір для офісів та громадських приміщень!

Традиційні штори накопичують в собі пил і вбирають запахи, тому не завжди задовільняють вимоги споживачів. На зміну їм прийшли вертикальні жалюзі. Вони функціональні і підходять для декорування вікон в офісах і громадських приміщеннях. Сьогодні сміливо можна заявити, що такі жалюзі є популярним варіантом сонцезахисту в будь-яких приміщеннях і інтер'єрах. Вони красиві, прості в управлінні і гармонійно виглядають як окремо, так і разом з іншим віконним декором. Ще один аргумент замовити вертикальні жалюзі - їх вартість. Купити вертикальні жалюзі за доступну ціну пропонує інтернет-магазин «Ролло».

Вертикальні жалюзі складаються з таких частин:

  1. Карниз зі стрижнем та бігунками - до нього кріпляться ламелі;
  2. Ламелі - смужки з тканини;
  3. Шнур для переміщення ламелей по карнизу;
  4. Ланцюжок, для повороту ламелей;

Поворот ламелей і виставлення їх під потрібним кутом здійснюється за допомогою ланцюжка, що дозволяє регулювати кількість світла, яке буде потрапляти в приміщення. Також вертикальні жалюзі зсуваються та розсуваються в сторони і таким чином відкривається віконний проєм. Даний тип жалюзі підійде як для невеликих вікон, так і для терас, балконів і лоджій. Вони підходять для офісу, будинку, медичних і навчальних установ. Важлива перевага жалюзі - це їх здатність візуально збільшувати висоту стель і розширювати простір завдяки вертикальному розташуванню ламелей. Нанесення спеціальних просочень захищає ламелі від вологи, пилу і деформацій. Конструкція з тканинних вертикальних жалюзі прекрасно замінить штори або стане їх доповненням. Жалюзі кріпляться до стелі, на стіни за допомогою кронштейнів або в середину віконних проємів. Необмежений вибір матеріалів і кольору ламелей. Вони можуть бути гладкими, фактурними або з малюнком, а також імітувати різні текстури. Стійкість до вологи, ультрафіолету і біологічного руйнування. Проста експлуатація.

Із яких матеріалів виготовляють жалюзі віконні вертикальні?

Для створення предметів віконного оформлення даного типу можуть використовуватися різні матеріали. Оскільки їх видів безліч, розглянемо 3 групи:

Найпопулярнішими, надійними і практичними є вироби з тканого текстилю. За рахунок просочення він не тільки відштовхує пилові частинки і вологу, але і дозволяє чистити і мити предмет. Ціна на вертикальні жалюзі в цьому випадку буде відповідною, але і експлуатаційний термін в рази більше. Хоч і зовсім дешево придбати їх не вийде, але зате привабливість збережеться надовго. Особливим і цікавим дизайном відрізняється жаккард. Завдяки складним візерункам жалюзі вертикальні в Києві дуже популярні. Існуючі різновиди дозволяють не просто захиститися від світла, але і зробити кімнату стильною і затишною.

 

Вертикальні жалюзі на вікна від інтернет-магазину «Ролло» - це надійний захист на довгі роки, яка зробить інтер'єр цілісним і затишним, а ваше життя комфортним.

купить вертикальные жалюзи
жалюзи на окна вертикальные
жалюзи вертикальные на окна
вертикальные жалюзи на окна
жалюзі вертикальні ціна
жалюзи тканевые вертикальные
вертикальные жалюзи цена
купить вертикальные жалюзи на пластиковые окна
жалюзи вертикальные тканевые купить украина
вертикальные жалюзи каталог
жалюзи вертикальные цена
вертикальные жалюзи тканевые
жалюзі вертикальні
жалюзі вертикальні на вікна ціна
вертикальные жалюзи купить украина
жалюзи вертикальные цена за м2
ціна жалюзі вертикальні
жалюзи вертикальные купить украина
купить готовые вертикальные жалюзи
купить жалюзи тканевые вертикальные
тканевые жалюзи вертикальные
купить жалюзи вертикальные на окна
вертикальные жалюзи для дома
вертикальні тканинні жалюзі
вертикальні жалюзі недорого
готовые вертикальные жалюзи
вертикальные жалюзи на кухню
вертикальные тканевые жалюзи на окна
цена вертикальных жалюзи
купить вертикальные жалюзи в интернет магазине