Жалюзі вертикальні

Інструкція по заміру Інструкція по монтажу Структура жалюзі

 

 

 

Вертикальні жалюзі – найкращий вибір для офісів та громадських приміщень!

Традиційні штори накопичують в собі пил і вбирають запахи, тому не завжди задовільняють вимоги споживачів. На зміну їм прийшли вертикальні жалюзі. Вони функціональні і підходять для декорування вікон в офісах і громадських приміщеннях. Сьогодні сміливо можна заявити, що такі жалюзі є популярним варіантом сонцезахисту в будь-яких приміщеннях і інтер'єрах. Вони красиві, прості в управлінні і гармонійно виглядають як окремо, так і разом з іншим віконним декором. Ще один аргумент замовити вертикальні жалюзі - їх вартість. Купити вертикальні жалюзі за доступну ціну пропонує інтернет-магазин «Ролло».

Вертикальні жалюзі складаються з таких частин:

  1. Карниз зі стрижнем та бігунками - до нього кріпляться ламелі;
  2. Ламелі - смужки з тканини;
  3. Шнур для переміщення ламелей по карнизу;
  4. Ланцюжок, для повороту ламелей;

Поворот ламелей і виставлення їх під потрібним кутом здійснюється за допомогою ланцюжка, що дозволяє регулювати кількість світла, яке буде потрапляти в приміщення. Також вертикальні жалюзі зсуваються та розсуваються в сторони і таким чином відкривається віконний проєм. Даний тип жалюзі підійде як для невеликих вікон, так і для терас, балконів і лоджій. Вони підходять для офісу, будинку, медичних і навчальних установ. Важлива перевага жалюзі - це їх здатність візуально збільшувати висоту стель і розширювати простір завдяки вертикальному розташуванню ламелей. Нанесення спеціальних просочень захищає ламелі від вологи, пилу і деформацій. Конструкція з тканинних вертикальних жалюзі прекрасно замінить штори або стане їх доповненням. Жалюзі кріпляться до стелі, на стіни за допомогою кронштейнів або в середину віконних проємів. Необмежений вибір матеріалів і кольору ламелей. Вони можуть бути гладкими, фактурними або з малюнком, а також імітувати різні текстури. Стійкість до вологи, ультрафіолету і біологічного руйнування. Проста експлуатація.

Із яких матеріалів виготовляють жалюзі віконні вертикальні?

Для створення предметів віконного оформлення даного типу можуть використовуватися різні матеріали. Оскільки їх видів безліч, розглянемо 3 групи:

Найпопулярнішими, надійними і практичними є вироби з тканого текстилю. За рахунок просочення він не тільки відштовхує пилові частинки і вологу, але і дозволяє чистити і мити предмет. Ціна на вертикальні жалюзі в цьому випадку буде відповідною, але і експлуатаційний термін в рази більше. Хоч і зовсім дешево придбати їх не вийде, але зате привабливість збережеться надовго. Особливим і цікавим дизайном відрізняється жаккард. Завдяки складним візерункам жалюзі вертикальні в Києві дуже популярні. Існуючі різновиди дозволяють не просто захиститися від світла, але і зробити кімнату стильною і затишною.

Вертикальні жалюзі на вікна від інтернет-магазину «Ролло» - це надійний захист на довгі роки, яка зробить інтер'єр цілісним і затишним, а ваше життя комфортним.

Варіанти оплати

Готівка

Перерахунок

Банківська картка