Жовтні та помаранчеві жалюзі та ролети, ціни у Львові - Rollo Lviv

Ролети та жалюзі жовтого та оранжевого кольорів.

Ролети та жалюзі жовтого та оранжевого кольорів :

 Жовтий – наледить до теплих кольорів і є основним в кольоровій гаммі. Зменшує втому і має збуджувальний ефект. Покращує розумову працю, покращує пам'ять та мислення. Цей колір повязують з наукою , інтелектом та означає щастя та надію. 

  Оранжевий походить від червоного та жовтих кольорів. Обєднує їхні переваги. Оранжевий колір покращує апатит, додає оптимізму, стимулює емоції . Жалюзі оранжевого кольору мають властивість освітлювати приміщення , добре бідходять для внних кімнат, передпокоїв та кімнат з штучним освітленням.

 

Ціна від 360 грн за кв.м.

 

 

Жалюзі та ролети оптом    Магазин на Південному базарі

    Любителям жовтого кольору в інтер’єрі сподобаються якісні вертикальні ролети на панорамних вікнах їхнього помешкання. Також можна встановити жовті горизонтальні жалюзі на кухню. А на підвіконники поставити салатові горщики із ніжними квітами. Для вікон в ванній кімнаті теж підійдуть жовтні горизонтальні жалюзі. В поєднанні із жовтою плиткою вийде чудове поєднання. Переглянути фото жовтих жалюзі та ролетів можна у нас на сайті, або в нашому магазині «Ролло», який знаходиться у Львові на ринку Південний в магазині № 38 торгового центру Карпати. Ціна на жалюзі і ролети у нас одна із найнижчих у Львові. Купити жовті вертикальні ролети та горизонтальні жалюзі можна в нашому магазині «Ролло» у зручний для Вас час. Оригінально дивляться жовті вертикальні ролети у кімнаті Вашого сина чи доньки. Яскравий колір неодмінно підніматиме настрій Вашій дитині. Також практикують встановлення жовтих жалюзі та ролетів в офісних приміщеннях.

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.