Вертикальні жалюзі 89 дист.

Вертикальні жалюзі 89 дист.

 Вертикальні жалюзі 89 дист. - зручно і практично!
 - вузькі та елегантні ламелі для вашого інтер'єру;
 - широка гама кольорів.

 Ціна від  280 грн за кв.м.

Вертикальні жалюзі 89 дист.

             Вертикальні жалюзі 89 дист.

  Вертикальні жалюзі – це функціональна та естетично приваблива частина затишного помешкання. Сьогодні існує безліч  конфігурацій вертикальних жалюзів, які чудово захистять від яскравих сонячних променів та сторонніх поглядів. Елегантні, вузенькі ламелі допоможуть підкреслити стильове спрямування приміщення та відмінно підійдуть як до елітного маєтку, так і до престижного офісу. Широка гама кольорів дозволяє втілити у життя будь – який дизайнерський задум та не рідко стає дієвим маркетинговим інструментом підкреслення фірмового стилю організації. Так, якщо фірмові кольори підприємства червоний та білий, то вертикальні ролети чудово підкреслять бренд фірми відповідними кольоровими гамами.

  Витончені та стильні вертикальні жалюзі є популярним інструментом оформлення сучасних квартир. Вертикальні ролети чудово дивляться разом зі шторами та дозволяють створити витончений та унікальний вигляд. Легке регулювання вертикальних жалюзів шириною 89 мм. забезпечує найбільш оптимальне освітлення, яке досягається легким поворотом ламелей.

 

Колекція тканин для вертикальних жалюзі 89 дистанції!

    Завдяки своїй універсальній будові вертикальні жалюзі не рідко використовуються не тільки для вікон, але й, як елемент стильного декору. Таким чином вертикальні жалюзі не рідко застосовуються у якості витончених перегородок або ж дверцят шафи. Спектр використання вертикальних жалюзів дивує безліччю несподіваних варіантів. Всесвітньо відомі дизайнери використовують, саме вертикальні жалюзі у якості вишуканих картин, якими прикрашаються декоровані міжкімнатні вікна.

  Основною перевагою вертикальних  жалюзів є можливість у разі поломки замінення тільки однієї ламелі без проведення ремонтних робіт всієї конструкції. Реставрація вертикальних жалюзів проводиться максимально швидко, та не потребує значних економічних затрат. Таким чином вертикальні жалюзі продовжують тішити своєю функціональністю та стильним дизайном.

 Сучасні та витончені вертикальні жалюзі сьогодні пропонуються з пластика або з тканини. Вертикальні ламелі з тканини виготовлені з спеціалізованих екологічно безпечних матеріалів, які відзначаються стійкістю до деформації та значною міцністю під час використанні. Крім того, ламелі з матеріалу зберігають яскраві кольори та відтінки на протязі повного експлуатаційного циклу. Додатковою перевагою ламелей з матеріалу є не тільки антистатичні та пило відштовхуючі властивості, але й висока пожежна безпечність матеріалу. Додатковою  перевагою тканих вертикальних жалюзів є м’яке та поступове освітлення та вдала комбінація з класичними шторами.

  Пластикові вертикальні жалюзі – це максимальна міцність та стійкість до впливу сонячних променів. Такі жалюзі відрізняються надзвичайною стерильністю та мають пило відштовхуючий ефект. Вертикальні жалюзі з пластику чудово підійдуть для приміщень з підвищеними санітарно – гігієнічними вимогами. Простота у догляді та легкість у використанні роблять пластикові жалюзі оптимальним рішенням для дитячих садочків або лікарень. Непрозорі ламелі жалюзів забезпечують повне перекриття світла, що дозволяє насолодитися  максимально комфортним відпочинком.

 

Вертикальні жалюзі 89 дист.

колекція тканин для вертикальних жалюзів

колекція тканин для вертикальних жалюзів      

 Вертикальні жалюзі не потребують додаткового догляду та є надзвичайно зручними та практичними у використанні. Технологія сучасних вертикальних жалюзів повністю адаптована для максимальної зручності у використанні, тому відкривання та закривання ламелей здійснюється надзвичайно просто. Вертикальні жалюзі дуже просто та швидко  встановлюються та вже через мінімальний проміжок часу Ви зможете насолоджуватися функціональним та стильним інструментом досягнення комфорту.

Компанія "Ролло" пропонує якісні та сучасні вертикальні жалюзі з пластика та тканини різноманітних кольорових рішень. Багаторічний досвід роботи та співпраця з кращими фірмами – виробниками дозволили нам пропонувати сертифіковані та оригінальні вертикальні жалюзі по більш ніж доступній ціні. Купити якісні вертикальні жалюзі шириною 89 мм. Ви зможете у Львові у будь-який зручний для Вас час

Компанія "Ролло" – це гарантія якості та тільки доступні ціни.       

   

IMG5159
IMG5157
IMG5166
DSC07124
SAM4909

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.