Штори "Плісе" Cosimo SL

штори плісе

  Штори плісе Cosimo SL – це сучасне та практичне рішення для максимального комфорту. Призначенні для мансардних вікон всіх типів і виробників бренду Facro, Roto або Velux.

Ціна від 1450 грн

 

  

  Сучасна будова нових штор плісе дозволяє максимально зручне використання без зайвих зусиль. Завдяки  двом міцним магнітам, які є зосередженими у верхньому  профілі забезпечується надійне та безпечне утримання штори в закритому положенні. Крім того, металеві комплектуючі встановлюються у верхній штапік вікна, що дозволяє точно та ідеально закривати штору.

98-plisy-dachowe-plisy-fivaro
100-plisy-dachowe-plisy-fivaro
plisa-do-okna-dachowego-justroll-lukasz-stachowski
102-plisy-dachowe-plisy-fivaro
L3Zhci93d3cvZGVjb3N1bi9kZWNvc3VuLmNvbS51YS9pbWFnZXMvc3Rvcmllcy9OZXdzLzE0LjA0L2Nvc19wLmpwZw
4341491351280

 Перевагами нових штор плісе Cosimo SL є :

  • Зручність у використанні;

  • Довговічність;

  • Стійкість до механічних пошкоджень;

  • Широкий вибір кольорів;

  • Швидкий та простий монтаж;

  • Якісне управління за допомогою спеціалізованих ручок у карнизах;

 Плісе Cosimo SL – це оптимальне та функціональне рішення для сучасної мансарди. Завдяки новітній конструкції такий варіант штор плісе максимально точно адаптується до будь – яких моделей нових вікон бренду Facro, Roto або Velux. Широкий вибір кольорових рішень дозволяє гармонійно підкреслити будь – яке дизайнерське спрямування затишної мансарди.

 Завдяки сучасним бічним направляючим Smart Line досягається ідеальне підтримання необхідного положення тканини. Тоненький алюмінієвий профіль Cosimo SL, який складає всього 20х18 мм., гармонійно поєднується з вікном та створює естетично привабливий зовнішній вигляд.  Крім того, сучасні штори Плісе Cosimo SL включають в себе спеціалізовану систему Cosimo One, яка відзначається наявністю магнітного замку Easy Click.

 Нові та якісні штори плісе Cosimo SL – це оптимальний вибір для довговічного та зручного використання від відомого виробника. Купити нові та сучасні штори плісе Cosimo SL по доступній ціні Ви зможете звернувшись до компанії Ролло.

 Компанія "Ролло" пропонує сертифіковані штори плісе Cosimo SL високої якості та у різних кольорових рішеннях.  Висококваліфіковані фахівці компанії Ролло допоможуть Вам підібрати найоптимальніший варіант штор плісе у бажаній кольоровій гамі.

 Компанія "Ролло" – це штори плісе високої якості від кращих фірм виробників та тільки доступні ціни.

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.