Догляд за шторами "Плісе"

Виробники використовують  спеціалізовані пило- і вологозахисні просочення, якими зазвичай обробляють плісе, тому ці тканини не забруднюються і елементарно очищаються при необхідності...

 

  

 

 

 

Догляд

 Виробники використовують  спеціалізовані пило- і вологозахисні просочення, якими зазвичай обробляють штори плісе, тому ці тканини не забруднюються і елементарно очищаються при необхідності. Для того, щоб видалити будь-яке забруднення, достатньо лише трохи протерти їх вологою ганчірочкою і бруд без проблем віддалиться.
 Особливим чином очищають тільки ті штори, в яких присутні спеціальні металізовані матеріали зі світловідблискуючим покриттям. Їх так само можна акуратно протерти вологою ганчіркою, але тільки не тисніть сильно!

Уход за тканями плиссе В першу чергу потрібно зняти штори.

Уход за тканями плиссе Потім можна опустити штору в розчин з м'яким миючим засобом у воду з температурою не вище 30 ° С. Після цього потрібно гарненько її прополоскати.

Уход за тканями плиссе Потім необхідно промити штори простою водою.

Уход за тканями плиссеТепер Вам треба кілька разів скласти і розкласти штору, щоб стекла вся  рідина. Пам'ятайте, що води не повинно залишитися ні краплі!

Уход за тканями плиссе Тепер підвісьте її назад в отвір і дайте висохнути в складеному стані. Під час висихання потрібно пару раз відкрити і закрити плісе, щоб складки не склеїлись.

Уход за тканями плиссе Весь процес від початку і до кінця повинен зайняти у Вас приблизно 12 годин.

 

  ВАЖЛИВО!

  Прасувати виріб не можна! Так само не забувайте, що механічні деталі і частини механізмів не повинні ні в якому разі контактувати з водою!

 

 ВАЖЛИВО!

  Для миття плісе не можна використовувати сильнодіючі миючі засоби або засоби, до складу яких входить спирт. Постарайтеся забезпечити виробу хорошу вентиляцію, а інакше за відсутності якісної вентиляції, на виробі може з'явитися конденсат. Щоб уникнути появи конденсату, треба почитати інструкцію з встановлення, там написано, як правильно встановити виріб з дотриманням вентиляції.

 

 Ми не може дати жодних гарантій на те, що тканини можуть пошкодитися, при конденсуванні вологи або попадання екскрементів комах та інших живих істот.

 

 Штори плісе були створені для використання в добре опалювальних приміщень і не підходять для інших місць, особливо з вологим кліматом (басейн та інше). Якщо Ви використовуєте виріб у заборонених місцях, то ми не беремо на себе жодних зобов'язань і Ви можете втратити гарантію.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.