Штори плісе. Замовити штори плісе у Львові

Штори "Плісе" Cosimo SL

  Штори плісе Cosimo SL – це сучасне та практичне рішення для максимального комфорту. Призначенні для мансардних вікон всіх типів і виробників бренду Facro, Roto або Velux.

Ціна від 1450 грн

Штори "Плісе".

Зовні ці штори нагадують горизонтальні жалюзі за рахунок фіксованих горизонтальних складок (саме вони й називаються словом "плісе"), внизу і вгорі штори..

Ціна від  950 грн за кв.м.

Монтаж шторів "Плісе"

Працівники нашої компанії завжди зможуть запропонувати Вам найкращий варіант монтажу штор плісе, як зовнішній монтаж (на раму вікна чи отвір), так і внутрішній (між штапиками вашого вікна). 

Ціна монтажу –  50 грн

 

Догляд за шторами "Плісе"

Виробники використовують  спеціалізовані пило- і вологозахисні просочення, якими зазвичай обробляють плісе, тому ці тканини не забруднюються і елементарно очищаються при необхідності...

 

Штори "Плісе" (конструктор)

Комплектуючі для штор плісе "Сosimo"

Плісе - це ефективна віконна система захисту від сонця. На відміну від класичних ролет або жалюзів, штори плісе дають можливість затемнювати значну частину вікна...

 

Штори плісе у Львові це різновид жалюзів. Різниця в тому, що штори плісе виготовляють із плісированої тканини, яку кріплять до профілів. За типом застосування плісе жалюзі у Львові можна розділити на декілька типів:

  • Для вертикальних вікон. Є три можливих варіанти: прямокутні, трикутні, трапецієвидні.
  • Для мансардних вікон.
  • Штори плісе у Львові для стельових вікон, їх ціна залежить від матеріалу виготовлення. Популярність таких штор останнім часом значно зросла, саме таким атрибутам інтер’єру віддають перевагу власники приватних будинків в місті та за містом. Данні полотна коштують недорого, але створюють особливий затишок. Полотна виготовляють із особливого матеріалу, який затримує ультрафіолет.

Купити штори плісе це значить подарувати собі комфорт, затишок та надійність. За доступну ціну ви отримуєте простоту, елегантність, зручність та функціональність. Плісе використовують як самостійний елемент декору, так і доповнення до класичних штор. Сучасні дизайнери у Львові пропонують безліч варіантів використання штор плісе, в галереї представлені фото робіт, серед яких ви обов’язково знайдете ідеальний для себе варіант.

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.