Система "DEKOLUX"

Система "Dekolux" ідеальна для мансардних вікон. Вона підходить більшості виробників вікон. Алюмінієвий корпус білого кольору, срібного, деревини (наприклад, сосна), він чудово доповнює колір рами для більшості мансардних вікон.

Ціна від 1800 грн за виріб

 

 
    Рулонні ролети - "Dekolux".

 Сьогодні, якісне оздоблення мансардних вікон є невід’ємною складовою будь – якого дизайнерського проекту. Нова система "DEKOLUX" – це гармонійне співвідношення вишуканих кольорів та сучасної функціональності. Якісні рулонні штори "DEKOLUX" чудово доповнять інтер’єр будь-якого мансардного приміщення та подарують бажаний затишок та елегантність. Завдяки спеціалізованому механізму, система "DEKOLUX" є максимально зручною у використанні та дає змогу досягти повного або часткового затемнення.

  В залежності від стильового рішення мансарди та поточного цільового призначення, сьогодні пропонуються різноманітні дизайнерські рішення штор, які підійдуть як для нового офісу, так і для затишного маєтку.  Нові колекції тканин дозволяють використовувати систему "DEKOLUX", як яскраву та функціональну частину інтер’єру не тільки сучасного, але й класичного інтер’єру. Декорована верхня панель та витончені направляючі у кольоровій гамі «під дерево» у поєднанні з розкішною тканиною створюють атмосферу добробуту та витонченості одночасно.

  Завдяки особливій будові мансардних вікон, рулони тканин "DEKOLUX" розташовані за верхньою кришкою, яка з нижньою рейкою створюють єдину систему. Новітній пружинний механізм у поданні з боковими направляючими  забезпечують відмінну фіксацію тканин у будь – якому положенні. Таким чином, штори "DEKOLUX" легко можна регулювати в залежності від індивідуальних побажань.

 

         

    

  Принцип роботи рулонного механізму є заснованим на використанні спеціалізованої інерційної пружини. Така пружина розташована у трубі та під час керування системою, тканина на неї легко намотується.  Сучасна система дозволяє легку фіксацію у будь - якому положенні. Стандартна ширина системи складає  від 0,35 м. - 1,3 м. з максимальною висотою 1,3 м. 
 
Відмінні технічні характеристики у поєднанні з широкою гамою кольорів роблять систему "DEKOLUX" справжньою знахідкою для мансардних вікон з низкою переваг.        

 

DSC02231
DSC06724
DSC05069
DSC03223
DSC01689
DSC03225
DSC01546
DSC03232
DSC02231
DSCN6838

 Перевагами системи "DEKOLUX" є: 

  • Якісний захист від сонячних променів;

  • Наявність спеціалізованої профіль-ручки для полегшення управління системою;

  • Широкий вибір кольорів та дизайнерських рішень;

  • Зручність у використанні;

  • Легке регулювання;

  • Швидкий та простий  монтаж;

  • Стійкість до механічних ушкоджень;

  • Збереження яскравих кольорів;

  • Екологічна безпечність;

  • Довговічність.

Рулонні жалюзі  "DEKOLUX" – це не тільки сучасний захисник від сонячних променів, але й стильна складова інтер’єру. Універсальні дизайнерські рішення від DEKOLUX забезпечують бездоганне доповнення кольорової гами рами мансардного вікна. Особливим попитом користуються алюмінієвий корпус срібного, білого та дерев’яного кольору. Практичні та витонченні кольори гамм чудово підходять до понад триста кольорів рулонних штор "DEKOLUX", які Ви зможете купити у компанії "Ролло".

Компанія "Ролло" пропонує широкий вибір рулонних штор "DEKOLUX" для мансардних вікон за доступною ціною.

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.