Горизонтальні жалюзі в офіс, квартиру

Горизонтальні жалюзі 25 мм, 50 мм

Горизонтальні жалюзі 25 мм

Горизонтальні  жалюзі:
- доступність;
- простота;
- класика.

Ціна від 250 грн за кв.м.

Горизонтальні жалюзі "Венус"

Горизонтальні жалюзі

Система "Venus":
- щільне прилягання ламелей;
- струнна фіксація системи;
- кріпиться між штапіками створок.

Ціна від 650 грн за кв.м.

Горизонтальні жалюзі 16мм

Горизонтальні жалюзі 16мм

Горизонтальні жалюзі 16 мм.
- вузька ламель 16 мм
- струнна фіксація
- делікатний дизайн

Ціна – от 390 грн м2.

  Найпершими в нашій країні з’явились горизонтальні жалюзі в офіс. Зараз же горизонтальні жалюзі прикрашають вікна в будинках та квартирах Львова. Горизонтальні жалюзі в квартиру служать хорошим захистом житла від сонячних променів. Найбільшою популярністю серед споживачів користуються алюмінієві та пластмасові горизонтальні жалюзі для офісних приміщень, особливо з імітацією під природнє дерево. Вони мають вигляд, як дерев’яні ламіновані жалюзі, але ціна у них значно нижча.

 Горизонтальні жалюзі для спальні регулюють освітлення поворотом керуючої ручки, яка передає поворот на панелі. Повне відкриття жалюзів здійснюється збором панелей у верхній частині конструкції. Горизонтальні жалюзі для балкону та горизонтальні жалюзі для кімнати представлені широким вибором кольорових гам та фактур, особливою увагою користуються горизонтальні жалюзі з малюнком.

 Дерев’яні горизонтальні жалюзі зараховують до розряду елітних, їх виготовляють з імпортної деревини, яка пройшла спеціальну обробку та відповідає європейським екологічним стандартам. Бамбукові жалюзі поєднуються з будь-якими рішеннями в інтер’єрі. Вони можуть грати роль основного оформлення вікон або як його частина, доповнюючи тюлі чи портьєри. Найчастіше у Львові жалюзі з дерева використовують для оформлення віталень та робочих кабінетів.

 Горизонтальні тканинні жалюзі це недорогий варіант для жилих та офісних приміщень. Тканинні жалюзі поєднують в собі красу і легкість штор та практичність жалюзі. Слід пам’ятати, що натуральні жалюзі мають бути щільними та жорсткими. Такі горизонтальні жалюзі для кімнати примхливі у догляді. Для чистки потрібно кожну ламель згорнути в рулон та опустити на деякий час у мильну воду.

 Купити у Львові декоративні жалюзі можна на нашому сайті, в галереї для вас представлені приклади робіт та фото матеріалів. 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.