Зелені та салатові жалюзі та ролети, ціни у Львові - Rollo Lviv

Ролети та жалюзі зеленого кольору.

Ролети та жалюзі зеленого та салатового кольорів :

  Зелений колір – це колір який виникає при поєднанні жовтого з синім. Зелений утотожнюють з чистим та елегантним. Викликає почуття спокою, розслаблення та знімає напруження. Рекомендується для активних, для покращення прийняття рішення.

 Темно-зелений колір  створює  у помешканні хороший настрій, Жалюзі зеленого кольору вибирають у кімнати з рожевим та жовтими віддітками. Такі комбвнації використовують у холах та передпокоях.

Ціна від 360 грн за кв.м.

 

 

 

Жалюзі та ролети оптом    Магазин на Південному базарі

  В цьому сезоні популярний салатовий колір в інтер'єрі. Весняний відтінок у Вашій кімнаті буде завжди тішити око Вам та Вашим гостям. Салатові горизонтальні жалюзі для вікон гармонійно підійдуть до живих вазонів із квітами. А от вертикальні ролети прикрасять панорамні вікна Вашої квартири. Переглядаючи фото салатового кольору в інтер'єрі Ви немов би відчуєте запах весни. Купити салатові горизонтальні жалюзі чи вертикальні ролети можна в магазині «Ролло» у Львові на ринку Південний. Ціна на такі жалюзі та ролети буде однієї із найнижчих у місті Лева. Розмістивши салатові горизонтальні жалюзі на кухні Ви зробити правильний вибір. Також непоганим рішенням буде повісити салатові вертикальні ролети в офісі чи дитячій кімнаті. Цей колір позитивно впливає на розумову працю та активність Вашої дитини. Салатовий колір відбиває більше світла, завдяки чому кімната здається більшою. 

    Зелений колір в інтер'єрі це завжди правильний вибір. Використання зелених горизонтальних жалюзі для вікон вітальні позитивно впливатиме на спілкування членів сім'ї. А от зелені вертикальні ролети на панорамних вікнах створюватимуть атмосферу весни протягом цілого року. Також дуже гарно зелені горизонтальні жалюзі виглядатимуть на кухні. Вони підійдуть для вставлення в кімнату найменших жителів дому. Адже зелений колір є природнім кольором, який заспокоює нерви. Спеціалісти рекомендують встановлювати зелені ролети чи жалюзі в офісних приміщеннях. Це позитивно впливатиме на продуктивність співробітників. Ціни на зелені горизонтальні жалюзі та вертикальні ролети Вас приємно здивують. Фото зелених вертикальних ролетів та горизонтальних жалюзі можна переглянути на нашому сайті, або завітавши у магазин «Ролло». Найкраще купити у Львові якісний товар можна однозначно у магазині «Ролло», який знаходиться у Львові на ринку Південний в магазині № 38 торгового центру Карпати. 

 

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.