Коробова система "Flat"

    Новинка!    

    Коробова система з овальним (плоским) коробом:

 -  унікальна товщина коробу 2.5 см;
 -  ідеальна для дверних отворів;
 -  за рахунок звуженого коробу дозволяє відкрити створки вікон та дверей не торкаючись відкосів.

Ціна від 750 грн м\п

 

 

Колекція тканин для рулонних штор !!!!

 

 

                      Коробова система "Флет"

  Коробова система "Флет" - це якісно нове рішення для дверних та віконних отворів. Завдяки сучасній будові з овальним, звуженим коробом двері та вікна легко відкриваються не торкаючись при цьому відкосів. Перевагами коробової системи "Флет" є її універсальність та естетична привабливість. Така коробова система тканевих ролетів відмінно доповнить будь-яке дизайнерське рішення затишної оселі або престижного офісу.     

 

 

    Монтаж коробової системи "Флет" відбувається максимально швидко та передбачає можливість втискання самої системи у глиб штапіка. Таким чином значно зменшується винос ролетів. Крім того, завдяки залученню сучасних технологій виробництва, коробова система "Флет" відзначається відсутністю просвітів по краях самої тканини. Всі ці переваги, роблять коробову систему "Флет" акуратною та респектабельною знахідкою для комфортабельного проживання.

 

DSC03264
DSC06890
DSC03926
DSC03260
131
141
DSC01170
DSC01563
DSC01736
DSC01784

  З кожним роком коробова система «Флет» стає дедалі більш популярною. Це обумовлене не тільки естетичною привабливістю та вишуканістю таких штор, але й практичністю та зручністю у використанні. Високоякісні комплектуючі коробової системи відзначаються міцністю та надійністю та функціонально працюють на протязі повного експлуатаційного циклу. Така система не потребує додаткових реставраційних робіт та зберігає, як свої функціональні можливості, так і яскраві кольори. Під час використання на кухні, тканина штор є практичною у догляді та не потребує особливих реставрацій.

 Одною з головних переваг коробової система «Флет» є можливість її встановлення без свердління. Система легко та швидко монтується без витрати часу на додаткові висвердлювання отворів у вікні  та таким чином значно полегшується процес встановлення ролет. Сучасна будова коробу дозволяє повністю ховати тканину штор в середині короба під час відкривання ролетів. Таким чином досягається акуратний та сучасний зовнішній вигляд.

 Коробова система «Флет» відзначається новітнім плоским коробом, який складає лише 2,5 сантиметра. Ця особливість ролет необхідна  в тому випадку коли вікна розташовані максимально близько до стіни. Такі ролети також є оптимальним рішенням для сучасних розсувних дверей. Монтаж коробової системи «Флет відбувається швидко та просто. Міцний алюмінієвий короб прикручується до спеціального штапіка, а плоскі рейки з алюмінію приклеюються на штапик завдяки спеціалізованій стрічці з самоклеючим ефектом. Ширина направляючих складає чотири сантиметрів., що забезпечує комфортне та довговічне використання.

  Якісна коробова система «Флет стане не тільки яскравою прикрасою Вашої оселі, але й зручною складовою сучасного життя. Купити сертифіковану коробову систему «Флет» по доступній ціні Ви зможете у компанії Ролло.

 Компанія Ролло – це широкий вибір ролетів високої якості у Львові від відомих фірм – виробників.

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.