Коробові система "Вега", "Делюкс"

 Закрита система з плоскими або П-подібними  направляючими
 - Вега (плоскі напрямні )
 - Делюкс (п-подібні напрямні)

Ціна від 460 грн м/п

 

 

  Колекція тканин для рулонних штор !!!!

   Коробова система для тканинних ролетів                       "Вега" та "Делюкс"

 Коробова система – це невід’ємна складова сучасних рулонних штор. Завдяки високоякісним комплектуючим деталям та новітнім механізмам коробові системи створюють функціональний та довершений вигляд вікна. Сучасні коробові системи представлені у різних кольорових рішеннях, саме тому їх легко можна підібрати під стилістичне спрямування інтер’єру офісу або оселі. Одними з найбільш популярних коробових систем є механізми від таких відомих брендів, як «Вега» та «Делюкс».

 

 Закриті системи "Вега" мають плоскі направляючі, а системи "Делюкс" відзначаються П-подібними направляючими. Обидва варіанти коробових систем є надзвичайно практичними та зручними у використанні.

 

   Коробові системи Вега швидко та легко встановлюються за допомогою касети, яка точно кріпиться на спеціалізований штапик. Процес встановлення відбувається за допомогою чотирьох саморізів, в той час, коли плоскі напрямні фіксуються спеціальним двостороннім скотчем-стрічкою на пінній основі. Після встановлення тканини рулонні штори будуть знаходитися у чіткій паралелі відносно рами та скла, що подарує довершений та естетично привабливий зовнішній вигляд. Завдяки спеціалізованим напрямним тканини штор різної конфігурації максимально є захищеними від провисання навіть після довготривалої експлуатації.

 

 Коробова система "Делюкс" – це високоякісний механізм, який забезпечує відмінне регулювання освітлення та доповнює будь – яке дизайнерське рішення інтер’єру. Коробова система «Делюкс» може кріпитися, як на окрему створу, так і на вікно за допомогою спеціалізованих клеючих або кріпильних інструментів. Коробова система представлена у різних кольорах та відмінно дивиться у поєднанні з різними тканинами рулонних штор.

 

  Коробова система «Делюкс» спеціально призначення для швидкого проведення монтажних робіт для унікальних та неординарних вікон. Вікна будь – якого стилістичного спрямування у поєднанні з коробовою системою «Делюкс» виглядають довершено та гармонійно. Тканини у коробовій системі фіксуються паралельно склу та рамі, а напрямні відмінно захищають від провисання штори.

   

 

 

Основними перевагами коробової системи «Вега» є :

  • Можливість проведення монтажних робіт на алюмінієві, деревяні або пластикові вікна;

  • Відмінна мінімізація світла та можливість повного затемнення у приміщенні;

  • Відсутність провисання тканини штор;

  • Високоякісні комплектуючі деталі Vega;

  • Доступна цінова політика.

 
 

 Основними перевагами коробової системи "Делюкс" є:

  • Широкий спектр використання;

  • Швидкий монтаж на різні вікна з нестандартними  штапиками;

  • Можливість проведення монтажних робіт, як за допомогою кріпильних, так і клеючих інструментів;

  • Відмінна мінімізація надходження світлових променів та максимальне затемнення;

  • Захист від провисання тканин;

  Наша компанія пропонує системи «Вега - люкс» і «Делюкс» з покриттям під дерево .

   Замовник може підібрати потрібний колір з  каталогу.

 При розрахунку вартості таких ролет тканинних , ціна збільшується на вартість фарбування . Термін виготовлення ролет тканинних з покриттям під дерево  більший ніж виготовлення ролет стандартного кольору ( білий , коричневий) і становить 7-10 днів .

 

 

Технічні характеристики коробової системи для тканинних ролетів "Вега"

Параметри

Показники

Розмір міні касети

35*64 мм.

Мінімальна глибина штапіка для монтування на вікна європейського стандарту

10 мм.

Тип коробової системи

Vega

IMG6775
DSC07060
IMG20160211144309
IMG680120kopia
IMG677820kopia
IMG678420kopia
30072010288
DSC01166
DSC01267
DSC01268

 Купити коробові системи від таки відомих брендів, як "Вега" та "Делюкс" Ви зможете звернувшись до компанії "Ролло" у Львові. Для коробової системи "Вега", яка швидко монтується на класичні пластикові вікна з прямокутним штапиком, ми пропонуємо широкий вибір тканин для ролетів. У нашому каталогу Ви зможете знайти тканини для рулонних штор різних фактур, малюнків та кольорів. Купити коробову систему "Делюкс" для оригінальних вікон – це вдале рішення для довготривалого та зручного використання. Ми пропонуємо коробові системи "Делюкс" з благородним покриттям під дерево, який доповнить будь-який дизайнерський проект. Коробові системи "Делюкс" у поєднанні з вишуканими шторами стануть яскравою прикрасою інтерєрної частини готельного комплексу або вишуканої оселі.

 

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.