Замовити жалюзі у Львові. Виготовлення та встановлення

Ролети відкритого типу "Besta"

Ролети відкритого типу:

 

- труба 19 мм (до 1200мм ширини)
- труба 25 мм (до 2500мм ширини)
- труба 32 мм (до 5000мм ширини)

Ціна від 450грн (м/п)

Вам набридли стандартні штори, які швидко брудняться та збирають пил? В такому разі подумайте над тим, щоб замовити жалюзі у Львові. Чому варто купити жалюзі? 

  • Це модно. Ці практичні та комфортні елементи інтер’єру вже давно почали витісняти занавіски та штори, як в офісах, так і в жилих приміщеннях. Зараз можна придбати не тільки готовий продукт, але й жалюзі на замовлення у Львові.
  • Це практично. На відміну від штор жалюзі більш прості у догляді, так як полотно обробляють речовиною, яка відштовхує пил. Крім того, жалюзі не треба прати та прасувати, а встановлення жалюзі (Львів) займає мінімум часу.
  • Це гарно. Широка гамма кольорів дозволяє оживити будь-яке приміщення, розмаїття кольорових гам дозволяє реалізувати найсміливіші фантазії. Якщо серед запропонованих моделей, ви не знайшли свою, можна придбати жалюзі на замовлення у Львові. Фото готових робіт допоможе вам ще раз впевнитись у красі та функціональності жалюзі.
  • Ефективний захист від сонця. Встановлення жалюзі (Львів) це гарантія прохолоди у спекотні літні дні, також вони захищають оббивку меблів та килими від вигорання.

Надійність та висока стійкість до зносу. Жалюзі виготовляють зі спеціальних матеріалів, стійких до вигорання та займання. Не зважаючи на досить широкий ряд переваг, жалюзі коштують недорого, ціна залежить від матеріалу виготовлення та розмірів полотна.

 

Матеріал

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.