Роллетні ворота. Встановлення. Автоматика

Ролетні ворота (ролокасетні ворота)

Ворота ролетного типу  "АЛЮТЕХ" призначені для монтажу в отворі приватних гаражів, складських приміщень. Компактні розміри дозволяють монтувати ролетні ворота (ролетного типу) в приміщеннях, де на стелі розташовані інженерні комунікації та інші предмети...

Ціна від 3900 грн

Варіанти монтажу

Ролетні ворота можуть монтуватись як із захисним коробом, так і без короба - на консолях.

Вартість монтажу  –  10%

 Ролетні ворота

 Ролетні ворота "Алютех" у Львові застосовують в житлових та адміністративних будівлях. В основі даної конструкції вузькі секції з алюмінієвих профілів, які шарнірно з’єднані між собою. Гнучке полотно підіймається у вертикальному положенні і намотується на вал. Таким чином ворота ролети (Львів) дозволяють зберегти розмір прорізу та економити простір перед гаражем і всередині гаража.

 Компанія Алютех пропонує ролетні ворота у Львові в 13 кольорових гамах, в галереї товарі на сайті представлені фото. Для комфорту та безпеки спеціалісти пропонують встановити автоматику для відкатних воріт (Львів). Ворота ролокасети у Львові оснащені електроприводом, який має систему вбудованих датчиків безпеки. Ворота можна відкрити за допомогою пульта дистанційного управління, не покидаючи салону автомобіля.

 Встановлення воріт проводять в отвір розмірами до 5-6 метрів у висоту і до 6-8 метрів у ширину. Зважаючи на професійну автоматизовану систему управління, система не потребує додаткових замків. Бажаєте купити ролетні ворота недорого? Наш сайт допоможе вам в цьому. Ціна воріт залежить від складності конструкції та архітектурних особливостей будівлі. При правильному використанні та систематичній профілактиці термін експлуатації конструкції складає не менше двох десятків років при температурних показниках від -50 до +70 градусів. 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.