Промислові ворота. Встановлення ( купити )

Промислові ворота

Ворота "Алютех" активно використовуються на промислових і сільськогосподарських об'єктах, в автосалонах, автомийках і СТО, пожежних частинах і складах, спорудах громадського призначення.

Ціна від 7990 грн

Типи панелей

Сендвіч-панель товщиною 45 мм, заповнена спіненим поліуретаном, володіє високими теплоізоляційними характеристиками. Товщина панелі робить великий вплив на теплоізоляційні властивості панелі: чим більше товщина панелі, тим вище опір теплопередачі.

 

  Ворота промислові

 Промислові ворота "Алютех" у Львові це один з кращих варіантів для організації безпеки дверних отворів у промислових приміщеннях, складських приміщеннях, авто-мийках, СТО та інших об’єктах. Широкий вибір промислових воріт у Львові дає можливість підібрати ворота для будь-якого об’єкту. Ворота гарно поєднуються з загальною архітектурою будівель. А широкий вибір-сендвіч панелей зможе задовольнити потреби найвибагливіших покупців.

 Автоматика для промислових воріт (Львів), автоматика для розпашних воріт (Львів) та автоматика для відкатних воріт (Львів) гарантує надійність, зручність та високий рівень безпеки. Для керування воротами використовують пульт та електропривод. В разі вимкнення електроенергії промислові секційні ворота у Львові передбачають аварійне відключення електроприводу і перехід на ручне управління. Якщо ви встановлюєте малогабаритні ворота, то при бажанні можна керувати ними вручну.

 Промислові ворота на пульті (Львів) мають більше ніж 10 способів встановлення. Ціна на ворота і їх монтаж залежить від типу підйому та архітектурних особливостей самої будівлі. Схема монтажу для кожного типу установки відрізняється.

 На нашому сайті ви можете прямо зараз недорого купити ворота з додатково підсиленою конструкцією, щоб забезпечити більшу надійність та безпеку. У галереї товарів на сайті представлені фото наявних моделей. 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Готівка

Перерахунок

Банківська картка

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.