Панорамні ворота AluTherm

Ворота серії AluTherm - чудове рішення для об'єктів, де пред'являються особливі вимоги до теплоізоляційних властивостях виробів.

Ціна від 6500 грн

 

Унікальна система алюмінієвих профілів з відображає відповідність останнім трендам у будівництві: раціональна витрата ресурсів, застосування енергоефективних технологій та інтелектуальних систем. Теплоізоляційні властивості воріт AluTherm на 40% вище аналогічних показників панорамних воріт з секцій без терморозрива. На практиці це забезпечує значну економію на опаленні приміщень.

 

Основні характеристики панорамних воріт серії AluPro наведені в таблиці:

Характеристика Значение
Материал секций Алюминиевый профиль
Коэффициент сопротивления теплопередаче, м² °C/Вт* 0,22
Максимальная ширина ворот, мм 7000
Максимальная высота ворот, мм 6000
Толщина стеклопакета, мм 26
Возможность установки встроенной калитки +

 

У складі воріт серії AluTherm допускається комбінувати панорамні панелі з сендвіч-панелями, що дозволяє виготовляти широкий перелік типів полотна.

АЛП
Полотно воріт цілком складається з панорамних панелей. У складі воріт все панорамні панелі мають однакову висоту і ширину.

У панорамних воротах AluTherm використовується подвійне акрилове скління або композитні панелі товщиною 26 мм, можна також застосувати потрійне скління товщиною 25 мм.

Завдяки поєднанню різних типом заповнення можна створювати індивідуальні рішення для оформлення полотна воріт.

АЛПС
Нижня секція виготовляється з сендвіч-панелей з малюнком мікрохвиля або S-гофр і тисненням woodgrain. Всі інші панелі - панорамні з склінням 26 або 25 мм. Секції також можуть заповнюватися композитними сендвіч-панелями.

Щоб панорамне скління і сендвіч-панелі поєднувалися якнайкраще, товщина алюмінієвої рами повинна дорівнювати товщині панелі і складати 45 мм, а форма оголовків забезпечувати надійну стикування панелей між собою.
Всі панорамні панелі мають однакову ширину і висоту.

ПО
У складі воріт з типом полотна ПО одна або кілька секцій - панорамні (за винятком верхньої і нижньої), решта секції виготовляються з сендвіч-панелей. Використання панорамних панелей забезпечує природне освітлення будівлі.

У складі воріт застосовуються сендвіч-панелі з малюнком мікрохвиля або S-гофр з тисненням woodgrain.

Для серії ПО використовуються панорамні панелі з акриловим склінням 26 або 25 мм. Акрил володіє відмінними характеристиками міцності і зберігає прозорість протягом тривалого часу.

 

Варіанти заповнення панорамних секцій

У панорамних воротах серії AluTherm пропонуються такі варіанти заповнення секцій: світлопрозорі акрилові вставки і композитні алюмінієві панелі.

Серійно ворота поставляються з подвійним акриловим склінням. Завдяки використанню високоміцного якісного акрилу ворота надовго зберігають естетичний зовнішній вигляд.

Панель с подвійним акриловим скленням
Товщина–26 мм
Панель с трійним акриловим скленням
Товщина – 25 мм
Панель с двойным акриловым остеклением. Толщина–26 мм Панель с одинарным акриловым остеклением. Толщина – 25 мм

Потрійне скління підвищує теплоізоляційні властивості воріт серії AluTherm ще на 9%, гарантуючи додаткову економію коштів на опалення будівлі.

В якості альтернативного заповнення пропонуються алюмінієві композитні панелі товщиною 26 мм. Панелі складаються з двох листів алюмінію, простір між якими заповнено полістиролом. Зовнішній і внутрішній алюмінієві листи мають тиснення stucco.

 
Панель с композитною вставкой
Товщина – 26 мм
Панель с композитной вставкой. Толщина – 26 мм

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.