Гаражні ворота серії "Standard"

Максимальний розмір воріт серії "Standard" становить: ширина - 3500 мм, висота - 3085 мм.
Гаражні  ворота мають  відмінну особливість в тому, що підйом полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування, які знаходяться в направляючих.
Виготовляємо та реалізовуємо гаражні ворота у Львові та області.

Ціна від  5500 грн.   Заміри безкоштовно! 

 


 

 Гаражні ворота "Standard"

 Гаражні ворота "Standard" - це якісно нове рішення для максимальної зручності та надійного захисту. Максимальна  ширина гаражних воріт категорії "Standard" становить 3500 мм., а висота 3085 мм.

 Особливість механізму гаражних воріт "Standard" полягає у наявності спеціалізованих пружин розтягування, за допомогою яких здійснюється плавний підйом полотна.  Пружини розтягування розташовані у направляючих з кожної сторони механізму, завдяки чому забезпечується правильне та швидке відкривання воріт. Крім того, гаражні ворота "Standard" швидко та легко встановлюються на об’єкті з будь-яким гаражним отвором. Додатковою перевагою гаражних воріт є можливість індивідуально відрегулювати натяг пружини під час встановлення. За допомогою спеціальної перемички, відбувається швидка заміна застарілих воріт на нові та сучасні гаражні ворота "Standard". Установка воріт не займе багато часу. Середній час проведення монтажних робіт становить всього три години.

 

Основні переваги гаражних воріт категорії "Standard"

Перевага

Характеристика

  1. Подвійна безпека та довговічність під час використання;

Завдяки запатентованій системі безпеки "пружина у пружині" конструкція не виходить з ладу при несправності одної з пружин.

  1. Новітні роликові кронштейни;

Сучасні роликові кронштейни у гаражних воротах "Standard" мають спеціалізовані отвори для швидкого та зручного регулювання.

  1. Відмінна теплова та шумова ізоляція;

За допомогою регулюючих отворів забезпечується максимальне приживання до ущільнювача для доброї шумової та теплової ізоляції.

  1. Стійкість до механічних ушкоджень;

Завдяки високоякісним комплектуючим матеріалам полотно гаражних воріт є стійким до подряпин, прогинань та різних побутових ушкоджень.

  1. Адаптація до будь – яких температурних діапазонів;

В незалежності від кліматичних умов механізм гаражних воріт "Standard" відмінно та правильно працює зберігаючи комфортні умови під час використання.

 

  1. Екологічна безпечність;

Матеріали та комплектуючі деталі з яких виготовлені гаражні ворота виробляються на новітньому устаткуванні з врахуванням всіх діючих норм екологічної безпечності під час експлуатації.

  1. Можливість регулювання індивідуального натягу пружини;

Гаражні ворота "Standard" є оснащеними зручною системою регулювання натягу пружин. Таким чином під час проведення монтажних робіт можна індивідуально відрегулювати оптимальний натяг пружинного механізму.

  1. Естетично привабливий зовнішній вигляд;

Ворота "Standard" відмінно підходять до гаражного отвору різної конфігурації та гармонійно доповнює екстер’єрну частину житлового подвір’я або прилеглої до офісного центру території.

  1. Широкий вибір кольорів;

Широкий вибір кольорових рішень  зроблять гаражні ворота "Standard" стильною та зручною прикрасою будь – якої території.

  1. Фінансова доступність.

Гаражні ворота "Standard" гармонійно поєднують доступну цінову політику та комплектуючі елементи високої якості, що дозволяє користуватися механізмом на протязі довгих років без потреби проводити додаткові реставраційні або ремонтні роботи.

 

 Гаражні ворота "Standard" - це вдалий вибір для ефективного захисту майна. Ряд переваг та високі функціональні можливості зробити ворота для гаражів "Standard" дієвим інструментом для максимально комфортного використання. Сучасна будова у поєднанні з високоякісними кріпильними елементами виступають гарантами безпечної експлуатації на протязі довгих років. Знайти сертифіковані гаражні ворота "Standard" у різній кольоровій гамі та недорого Ви зможете звернувшись до компанії "Ролло".

Компанія "Ролло" – це відповідність найвищим стандартам європейської якості від кращих фірм-виробників та тільки доступні ціни.

 

Конструктивні відмінності

 

 


1. Додаткову безпеку в воротах додає запатентована система коли пружина знаходиться в пружині . Ця конструкція надає секційним воротам Алютех серії Standard додаткову безпеку, при можливій поломці однієї з пружин.


2. Роликові кроншнтейни в гаражних воротах Алютех  маю регулюючі отвори для їх виставлення та регулювання. Що дозволяє гаражні ворота серії Стандарт прижимати до ущільнювача тим самим знизити тепловтрати та підвищити шумоізоляцію.
3. Зручна система регулювання пружин (їх натягу).  Що дозволяє регулювати натяг пружин як під час монтажу, так і під час їхньої подальшої експлуатації.
4. Щільний та ізносостійкий ущільнювач надає воротам Алютех привабливого вигляду та тепло та звуко ізоляційним характеристикам, і при цьому стає не видно верхніх та нижніх кінців панелей.

 

 

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.