Гаражні ворота серії "Classic"

Гаражні підйомні ворота серії "Classic".
Максимальний розмір воріт даної серії становить 6000 x 3085 мм.
Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсійнних пружин, розташованих над полотном воріт.

Ціна від 6200  грн. Заміри безкоштовно!


 

Конструктивні відмінності

 

1.У гаражних  воротах «Алютех» серії Класік використовується  регульована сполучна муфта, яка компенсує натяг тросів і  дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу щодо один одного.

2.Використання (Храпової муфти) входить в  стандартний комплект підйомних гаражних воріт Алютех серії  Классік. яке встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.
 3.Петлі з нержавіючої сталі мають високу антикорозійну властивість , міцність - що надає їй спеціальна форма у вигляді гнутого листа. тим самим забезпечує міцне і надійне зєднання між собою панелей.
4. В стандартну комплектацію гаражних воріт Алютех входять також роликові кронштейни з можливістю регулювання. Воно дозволяю регулювати ступінь прижиму між собою панелей,  забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно-стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу воріт впродовж всього терміну їх експлуатації.
5. По всьому периметру підйомні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.
Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

 

 

 

 

 

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.