Автоматичні шлагбауми

Шлагбаум автоматичний

 

Ціна  від 5950 грн

 


 

Автоматичні шлагбауми

 

 

 Автоматичні шлагбауми – це сучасні механізми, основним завданням яких є якісне контролювання руху транспорту при в’їзді або виїзді з території об’єкта будь – кого цільового призначення.  

  Автоматичний шлагбаум є призначеним для обмеження та правильного регулювання транспортного потоку таким чином, щоб забезпечити необхідний рівень захисту приватних територій від сторонніх осіб.

  Сьогодні автоматичний шлагбаум має широкий спектр використання. Завдяки своїй фінансовій доступності та зручності у використанні такий вид обмеження проїзду не рідко використовується як на парковках автомобілів, так і у в’їздах на території бізнес-центрів. Автоматичний шлагбаум використовується на території української залізниці, на митниці та на різноманітних промислових об’єктах, які  передбачають певні обмеження у вільному пересуванні автотранспортом.

  Автоматичний шлагбаум – це високотехнологічне та надійне обладнання, яке володіє рядом переваг.

  Основними перевагами автоматичного шлагбауму є:

  Висока надійність механізму;

 • Зручність та простота у використанні;

 • Нескладна конструкція;

 • Естетична привабливість;

 • Швидка адаптація до будь – яких кліматичних умов;

 • Можливість дистанційного керукання;

 • Швидке встановлення;

 • Якісне контролювання та регулювання в’їзду та виїзду з стратегічного об’єкту;

 • Підвищення рівня безпечності проїзду на закриті території.

  У нових бізнес-центрах та приватних установах новий та функціональний автоматичний шлагбаум відображає статус та престиж організації. В рамках маркетингової стратегії підприємства, автоматичний шлагбаум  не рідко використовують, як один з елементів реклами.  Новий шлагбаум не тільки  перефарбовують у корпоративні кольори підприємства, але й використовують, як додаткову можливість демонстрації  логотипу. Такі дієві маркетингові інструменти значно укріплюють позиції організації на ринку та демонструють респектабельний фірмовий стиль.

  Правильно обраний шлагбаум є гарантією функціональної та довговічної роботи, без потреба проведення додаткових профілактичних або реставраційних робіт.

 У склад стандартної комплектації шлагбауму входять:

 • Стріла;
 • Тумба;

 • Підставка під стрілу (для окремих моделей).

  Надійний двигун та сучасний блок керування розташовані у тумбі.

  Робочий процес стріли шлагбауму відбувається за допомогою спеціалізованого електромеханічного редуктору, який комплектується разом з балансуючою пружиною. Завдяки спеціальним мікро-вимикачам обмежується механічний рух стріли. Стріла шлагбауму є виготовленою з круглого профілю для зменшення вітрових або снігових навантажень. У випадку, коли стріла автоматичного шлагбауму є більшою за п’ять метрів  рекомендовано використовувати спеціальні опорні механізми.  Крім того, на стрілу шлагбауму не рідко встановлюються спеціальні гумові накладки, які надійно захищають обладнання від механічних пошкоджень.  Такі накладки також мають протиударні та світло відштовхуючі властивості. Варто зазначити, що стріла автоматичного шлагбауму є виготовленою з надміцного алюмінієвого профілю, який буває або прямокутної, або круглої форми. Таким чином міцне обладнання є надійним та високотехнологічним вибором для якісного захисту будь – якої території.

  У приватних маєтках та у елітних готельних комплексах, такий шлагбаум попереджає потрапляння на територію відпочинкової або приватної зони сторонніх людей. Такі заходи безпеки гарантують збереження необхідного рівня комфорту для гостей відпочинкового комплексу та виключають здійснення крадіжок або неправомірних дій зі сторони сторонніх осіб.

  Монтаж автоматичного шлагбауму проводиться на заздалегідь підготовленій бетонній не великій площадці. У випадку коли на в’їзді знаходиться міцний асфальт або металоконструкція, то установлення автоматичного шлагбауму можна здійснювати на них. Все необхідні електричні дроти керування варто обережно проводити до шлагбауму виключно у захисній трубі.

  Автоматичний шлагбаум розпочинає свою роботу від спеціальної кнопки, яка знаходиться у оператора охорони. Крім того, шлагбаум може функціонувати за допомогою дистанційного управління. Існує також варіант комбінованого керування, який здійснюється, як від кнопки, так і від пульта. Для більш правильної та довговічної роботи, автоматичний шлагбаум необхідно його оснащати спеціальною антеною. Варто зазначити, що під час відключення електричного живлення, шлагбаум можна відкрити механічним способом.

  Купити якісний та сертифікований автоматичний шлагбаум від таких відомих фірм-виробників, як Nice та ANMotors Ви зможете у компанії Ролло. Нові шлагбауми є стійкими до будь – яких кліматичних діапазонів та відзначаються високою міцністю. Завдяки новітнім механізмам розблокування, стрілу можна підняти або опустити в період відключення електроживлення.

  Компанія "Ролло" – це сучасні та функціональні автоматичні шлагбауми та тільки доступні ціни.

 Компанія "Ролло" пропонує автоматичні шлагбауми  фірм Nice та AN Motors. Вони прекрасно підходять для кліматичних умов України.

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.