Тканинні ролети відкритого типу

Ролети відкритого типу "Besta"

Ролети відкритого типу:

 

- труба 19 мм (до 1200мм ширини)
- труба 25 мм (до 2500мм ширини)
- труба 32 мм (до 5000мм ширини)

Ціна від 450грн (м/п)

 

 Рулонні жалюзі у Львові не так давно ввійшли в моду, але вже інтенсивно захопили ринок. Рулонні штори мають безліч переваг від звичайних жалюзів:

  • Великий вибір кольорів та відтінків, текстур та фактур, які зможуть доповнити будь-який інтер’єр. За рахунок того, що тканинні ролети це цільне полотно, на них цілком можна розмістити малюнок, і він буде мати красивий та цікавий вигляд. Полотна мають різну щільність, можуть бути майже прозорими або досить щільними, щоб повністю затемнити приміщення. 
  • Всі полотна обробляють спеціальним розчином, який вберігає тканину від вигорання. Купити рулонні штори у Львові недорого можна в нашому Інтернет-магазині. Кріпляться ролети дуже просто, до того ж, в комплекті до них додається фото-інструкція зі встановлення. 
  • Ціна ролетів залежить від матеріалу виготовлення. В галереї представлені моделі, які повністю затемнюють приміщення, вони складаються з двох шарів, внутрішній – тканина, зовнішній – світловідбиваючий екран. Такі моделі підходять для спалень та кімнат, в яких розміщений домашній кінотеатр. 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.