Жалюзі на мансардні вікна в будинок, квартиру

Система "DEKOLUX"

Система "Dekolux" ідеальна для мансардних вікон. Вона підходить більшості виробників вікон. Алюмінієвий корпус білого кольору, срібного, деревини (наприклад, сосна), він чудово доповнює колір рами для більшості мансардних вікон.

Ціна від 1800 грн за виріб

Рулонна москітна сітка на мансардні вікна

 Рулонна москітна сітка.
 Колір:
- біла
- коричнева
- золотий дуб

Ціна від 450 грн за кв.м.

Плісе Cosimo SL

Плісе Cosimo SL

Колір комплектації: сосна, silver

Управління за допомогою ручок в рухомих карнизах.
Стандартна система Cosimo SL рекомендується для монтажу в штапик мансардних вікон Velux, Roto, Facro.

Ціна від  1800 грн

 Жалюзі на мансардних вікнах у Львові дозволяють регулювати рівень денної освітленості у приміщенні. Це досить ефективний спосіб для зниження температури у приміщенні. Сучасні жалюзі для дахових вікон у Львові виготовляють зі спеціальних матеріалів, що володіють високим рівнем світловідбивання, забезпечуючи на 3-4 градуси нижчу температуру, ніж ззовні.

 Купити жалюзі на мансардні вікна у Львові – це оригінальний і функціональній спосіб оформити вікно. Натуральні жалюзі на мансардні вікна створюють приємну та м’яку атмосферу у кімнаті. На полицях магазинів можна знайти жалюзі до мансардних вікон у Львові різних кольорових гам та фактур, до того ж, всі представлені жалюзі на мансардні вікна коштують недорого. Залежно від поставлених завдань в оформленні інтер’єру, можна підібрати тканинні жалюзі на мансардні вікна непомітні для зовнішніх очей. Або ж, навпаки, придбати декоративні жалюзі на мансардні вікна у Львові.

 Вертикальні жалюзі ролети це найпростіший варіант, який характеризується стійкістю до зносу і недорогою вартістю. Бамбукові жалюзі на мансардні вікна у Львові або жалюзі з інших матеріалів мають широку сферу використання: офіси, квартири, салони та ін. Замовити жалюзі на мансардні вікна у Львові можна на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий вибір. Ціна жалюзі на мансардні вікна залежить від розмірів вікна та матеріалу. На нашому сайті також представлені фото жалюзі на мансардні вікна у Львові, це допоможе вам ознайомитись з асортиментом товарів та зробити правильний вибір. 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.