Інструкція замірів вертикальних жалюзів

Як правильно зробити заміри вертикальних жалюзі?
 
Визначаємо розташування жалюзів на вікні.  Перший варіант - розташування жалюзів безпосередньо у віконній рамі, другий варіант - поверх отвору вікна, тобто на стіні.

Заміри виробу  –  безкоштовно!

Як правильно зробити заміри вертикальних жалюзі?
  
Визначаємо розташування жалюзів на вікні.  Перший варіант - розташування жалюзів безпосередньо у віконній рамі, другий варіант - поверх отвору вікна, тобто на стіні.
 Визначаємо висоту розташування жалюзі: до підвіконня, до батареї, до підлоги. Висота жалюзів повинна включати розмір карниза. Рекомендуємо, щоб максимальна ширина жалюзів не перевищувала 3500см.

1 . Заміри жалюзів у віконній рамі.

           Увага! Перевірте, чи дозволяє конструкція вікна відкривати його при такому встановленні. Потрібно зняти два заміри: ширину (зверху і знизу) та висоту (справа і зліва). При замовленні варто вказати менші з цих розмірів і від висоти необхідно відняти 2 см , а від ширини не менше 1,5 см. Вертикальний замір зробіть в декількох місцях, оскільки стеля або укіс можуть бути не паралельні підлозі або підвіконню.

 

2 . Заміри жалюзів поверх отвору вікна.

 

         При вимірюванні висоти необхідно визначити відстань від верхньої частини прорізу вікна (не менше 10 см), якщо карниз кріпиться до стелі - заміри робляться від стелі. Від висоти потрібно відняти (розташування до підвіконня або батареї) 2 см, до підлоги 5 см. Ширина жалюзі повинна перекривати віконний отвір не менше 10 см з кожного боку. При установці жалюзі до стіни додатково необхідні кронштейни. При установці жалюзі до стелі армстронг необхідні спеціальні кріплення.


Довжина управління - якщо висота карниза до підвіконня або батареї , то вона розраховується як висота жалюзі мінус 20 см. Якщо до підлоги , то довжина управління визначається від верхньої точки розташування карниза до відстані витягнутої руки.

 
Тип управління: залежить від стулок вікна та зручності підходу до жалюзі.

Перший варіант "до механізму управління" - ламелі жалюзі зсуваються в одну сторону (до місця розташування механізму управління).

Другий варіант "від механізму управління" - ламелі жалюзі зсуваються в одну сторону (від розташування механізму управління). Застосовується в тих випадках, коли управління зручніше розташувати в одному місці , а стулки вікна не дозволяють зібрати їх в цю сторону.

Третій варіант "від центру" - розсуваються в обидві сторони, рівною кількістю ламелей (як штори). 
 
Вирішили зробити замовлення? Не забудьте вказати куди будуть кріпитись жалюзі - до стелі або стіни, а також з чого вони зроблені - бетон, гіпсокартон, дерево, армстронг.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.