Ролети Алютех у Львові

Електричне управління

Електропривід - однофазний двигун, оснащений механічними кінцевими вимикачами, редуктором і електромагнітним гальмом ...

Ціна виробу від 1070 грн за кв.м.

Пружинно-інерційне (пружина замок)

Пружинно-інерційний привід приводить в дію полотно, шляхом регулювання або, якщо правильно сказати, натяжки пружини в середині валу ролети ....

Ціна виробу від 860 грн кв.м.

Автозамок

Автозамок ролет


 Ручне, мотузкове управління - принцип роботи збігається з кардан-редуктором, тільки замість жорстких з'єднань використовується тканинна тасьма.

 Ціна виробу від 860 грн за кв.м.
 

 Компанія "Алютех" пропонує найширший асортимент профілів і комплектуючих для ролетних систем на ринку Львова - більше 6000 позицій. Більше 90% продукції - власне виробництво ГК "Алютех".

  Ролетні профілі.

  Залежно від вимог до протизломної стійкості, тепло- і шумоізоляції «Alutech» пропонує два типи профілів - роликової прокатки з пінним наповнювачем і екструдовані.

  Асортимент профілів роликової прокатки включає 7 типорозмірів - AR / 37, AR / 40 (ARH / 40), AR / 41, AR / 45, AR / 52, AR / 55m, AR / 55 (ARH / 55) в 20 кольорах. Варіанти профілів роликової прокатки: з м'яким і твердим пенозаполненіем, перфоровані і неперфоровані. Профілі володіють хорошими тепло- і звукоізоляційні характеристики.

  Асортимент екструдованих профілів - 3 типорозміру - AER42, AER44 / S, AER55 / S. Профілі пропонуються з фактурою покриття шагрень в 5 кольорах і глянець в 19 кольорах. Ролетні системи, вироблені з екструдованих профілів, відрізняються підвищеною стійкістю до злому завдяки великій товщині стінок профілів і наявності поперечного ребра жорсткості.

  Широкий вибір профілів у Львові дозволяє встановлювати ролети на отворах шириною до 5,5 м і площею до 14 м2.

  Кінцеві профілі.

"Алютех" пропонує широку лінійку кінцевих профілів для ролетних систем залежно від типорозміру застосовуваного профілю і варіанти замикання ролети - всього 7 типорозмірів.

• Універсальні кінцеві профілі (5 типорозмірів).
• Ригельні профілі (2 типорозміру). Призначені для установки ригельного замку RL або ручних ригелів для замикання ролет на ключ або, відповідно, на засувки.
• Замкові профілі. Дозволяють встановити замок ригеля як зовні, так і всередині приміщення залежно від виду монтажу і переваг замовника. Також дають можливість встановити ригеля профіль із замком на рівні вище кінцевий ламелі роллетного полотна, що дозволяє зменшити попадання в замок пилу і бруду в процесі експлуатації.

 
   Направляючі шини.

Направляющие шины
 

  Великий вибір напрямних шин "Алютех" - більше 20 типорозмірів - дає можливість підібрати шини для ролет, встановлених на отворах будь-яких розмірів, з урахуванням вимог до протизломної стійкості, можливості економії на широких отворах, особливостей прорізів.

• Стандартні шини.

Це класичні шини, які застосовуються для стандартних ролетних конструкцій з пред'явленням базових вимог до роллетам.

• Посилені шини.

Мають велику товщину стінки в порівнянні зі стандартними шинами. Використовуються в ролетних конструкціях для підвищення противовзломной захисту об'єктів.

• Здвоєні шини.

Використовуються для поєднання двох і більше ролет та для розділення широких прорізів, що дозволяє знизити вартість конструкції.

• Дистанціюється шини.

Застосовуються для дистанціювання ролет від віконно-дверних прорізів. Сприяють підвищенню тепло- і звукоізоляції.

• Кутові шини.

Для зручності установки ролет в отворах з теплоізоляційним шаром. Також шини підходять для дистанціювання від вікон / дверей.

 Більшість напрямних шин «Алютех» поставляються з завальцованними ПВХ-вставками і вставками-щітками з торцованний краями. Такі вставки в процесі експлуатації не випадають з шин. Також використання цих шин сприяє економії часу на збірці ролет. Вставки-щітки забезпечують додаткову шумоізоляцію і захист від попадання пилу.

  Захисні короби і бічні кришки.

Защитные короба и боковые крышки
 

 Група компаній «Alutech» - єдиний виробник на ринку країн СНД, який пропонує cамий широкий асортимент захисних коробів і бічних кришок:

• 20-і 45-градусні;
• круглі і напівкруглі;
• систему вбудованих коробів.


 Великий вибір типорозмірів коробів і кришок у Львові - від 125 до 405 мм - дозволяє встановлювати ролети на прорізи різних розмірів.

 Вбудований короб серії SB-I - це «невидимий» короб, прихований в ніші віконного і дверного отвору. Завдяки встановленню короба всередині отвору вся ролетних конструкція органічно вписується в екстер'єр будь-якої споруди: історичні міські квартали, офісні будівлі.

 Системи управління ролетами.

«Алютех» випускає широкий асортимент ручних приводів для управління ролетами.

• стрічковий інерційний привід (до 15 кг);
• шнурової інерційний привід (до 15 кг);
• шнурової редукторний привід (до 20 кг);
• воротковий привід (до 35 кг);
• кордовий привід (до 80 кг);
• пружинно-інерційний механізм (від 6 до 80 кг).


 Всі ливарні деталі: пластмасові корпусу укладальників, шківи, капсули, направляючі для стрічки, шнура і корду - мають акуратний зовнішній вигляд без затекло від лиття.

«Алютех» також виробляє електроприводи для ролет під маркою AN-Motors. Крім того, «Алютех» пропонує комфортні та сучасні рішення для управління ролетами від відомих торгових марок Somfy, Nice, Nero Electronics - багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами управління. Це електроприводи з вбудованим радіоуправлінням, з системою розпізнавання перешкод, системою ручного аварійного підйому; великий вибір елементів управління - від простих настінних вимикачів до інтелектуальних систем управління: програмованих таймерів, датчиків світла і тепла, вітру і дощу.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.