.


 
ТВК"Південний",
вул.Західна 5,
маг. №64 
Графік роботи:
вівторок - неділя
10:00-18:00
 info@rollo.lviv.ua 
 

   

             Тел/факс: 295-67-10

      life  (063) 690-00-00

    Ks   (068) 000-42-00

   

Відправити запит

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ ЗАРАЗ!

Залиште заявку на безкоштовну консультацію!

Ми зв'яжемось з Вами впродовж робочого дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
 

Додаткове меню

 

Ролети Alutech Львів

Зовнішні та внутрішні ролокасети у Львові.

Компанія "Ролло" рекомендує виробника "Алютех".

Пінонаповненний профіль

 Алюмінієвий пінонаповненний профіль в порівнянні із іншими  профілями (екструдованим та решітчастим)  недорогий, і за рахунок своєї широкої гами кольорів отримав велику популярність у наших клієнтів на вулицях Львова і області.

 

Ціна виробу від  870 грн  за кв.м.

Решітки

   Сьогодні, решітчастий профіль – це більш ніж популярне рішення для надійного та сучасного захисту спеціалізованих вітрин магазинів, банків або офісів.

 

Ціна виробу від  950 грн  за кв.м.

Екструдований профіль

 Екструдований суцільнолитий  профіль має високий клас захисту, у зв'язку з цим його використовують для установки в небезпечних місцях, де є велика ймовірність проникнення або вандалізму.

 

Ціна виробу від 950 грн за кв.м.

Протизламні ролети класу Р5

Противовзломные роллетные системы 

     Якісні та надійні ролети класу Р5

 Протизламні ролети класу Р5 – це сучасний механізм для надійного захисту вікон або дверей. Завдяки своїй сучасній будові та максимальній міцності, такі протизламні механізми не рідко використовують для підвищення захисту банків, кас, магазинів хутра, ювелірних магазинів та відомих ресторанів

 Сьогодні, високоякісні протизламні ролети – це оптимальне рішення для досягнення бажаного рівня безпеки для приватного бізнесу будь-якого цільового призначення. За допомогою нових та надійних протизламних ролет класу Р5, керівництво магазинів може не хвилюватися за збереження цінних товарів. Сертифікована система відмінної стійкості до зламу Р5 виступає гарантом безпеки, надійності, довговічності та максимальної зручності у використанні.

 До об’єктів, які підлягають  підвищеній охороні, ставляться максимально високі технологічні вимоги, які регулюються, згідно з чинним законодавством, такою спеціалізованою нормативною документацією, як   РД 78.147-93 та РД 28 / 3.012-2005.

 

 

 Згідно техніко-методичним вимогам, сучасні віконні отвори на об’єктах будь-якого призначення повинні захищатися такими механізмами як: сталеві грати або протизламні ролети (класу Р5 та вище). Використання таких методів безпеки забезпечує відмінний захист, як фасадної частини споруди, так і приватного майна або товарів, які знаходяться в середині охоронного об’єкту.

 Протизламна система «Алютех» - це якісно нове рішення для надійного захисту будь-яких об’єктів з підвищеною стійкістю до проникнення. Завдяки високим функціональним можливостям та відмінним технічним характеристикам із зламостійкістю Р5 дана система відмінно підійде для встановлення на стратегічно важливих об’єктах без використання решітки.

 Технічні характеристики та переваги сучасної протизламної ролети:

  • Ширина (макс.) – 3 метри;

  • Висота  (макс.) – 3 метри;

  • Наявність французького електроприводу SOMFY;

  • Сертифікований накладний тип монтажу на отвори;

  • Простота у використанні;

  • Функціональність;

  • Довговічність;

  • Широкий вибір протизламних ролет у коричневій, сірій, бежевій, срібній або білій кольоровій гамі.

 Сертифікована та сучасна протизламна система – це надійний захисник, як магазинів, так і банків або музеїв від неправомірних дій. Висока якість та відмінні технологічні характеристики дозволять Вам насолоджуватись спокійним та безпечним життям, без зайвих турбот про безпеку Вашого бізнесу.

Завдання, які вірішуються ролетними системами «Алютех».

Оконные и дверные роллетные системы

Захист від сторонніх поглядів.
Віконні рольставні - надійна охорона і вашої приватного життя, тому здатні захистити від сторонніх поглядів (що особливо актуально для мешканців перших поверхів). Крім того, завдяки різноманітності форм і колірних рішень, ролети на вікна - це завжди оригінальний декоративний елемент фасаду, який підкреслить стиль та ексклюзивність вашого будинку.

 
Оконные и дверные роллетные системы

Захист від шуму.
Доведено, що використання алюмінієвих профілів з пінним наповненням здатне знизити рівень сторонніх шумів, що дозволить вам ефективно працювати і приємно відпочивати.

 
Оконные и дверные роллетные системы

Захист від негоди.
Віконні рольставні захистять і від будь-яких несприятливих атмосферних явищ (граду, снігу, дощу, поривів вітру), які можуть завдати шкоди вашому житлу.

 
Оконные и дверные роллетные системы

Захист від сонця.
Віконні ролети здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні і захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

 
Оконные и дверные роллетные системы

 

 

Захист від злому
Завдяки застосуванню комплектуючих унікальної конструкції, вироблених з алюмінію підвищеної міцності, ролети здатні надійно охороняти ваш будинок навіть у вашу відсутність.

 
Оконные и дверные роллетные системы

Економія енергії.
Сприяють встановленню оптимальної температури в будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло - в холодні (дозволяють скоротити тепловтрати всередині приміщення до 20%).

 Ролетні системи (іншими словами - рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні отвори и забезпечують надійний захист приміщення від сторонніх очей, шуму, погодніх умов и злому.

Захисні ролети від «Алютех»

 Група компаній «Алютех» Протяг багатьох років займається виробництвом и збіркою ролетних систем для вікон и дверей. Поточний асортимент продукції налічує майже 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву и колірної гами.

 Серед продукції, что виготовляється - екструдовані и пінозаполненніе профілі, кінцеві профілі та направляючі шини, захісні короб и бічні кришки, елементи підвісу та управління ролетами, а такоже багато-БАГАТО Іншого.

Переваги ролет від «Алютех»

 Сьогодні Встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) - це означає виважено підійті до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві ролети Надійні, Міцні й довговічні в ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Сучасні матеріали, обладнання та технології, Які Використовують при їх ВИРОБНИЦТВІ, перевірені часом и Сертифіковані на знак якості.

Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1. Ролетне полотно.

Може складатися з пінозаполненних або екструдований (підвіщеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент Включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36мм до 55мм) i 3 види екструдований профілю (42мм, 44мм, 55мм).

Для забезпечення підвищеної жорсткості ролетного полотна у відкритому положенні, а також з метою перешкоджанню  несанкціонованого підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2. Екструдовані напрямні шини.

Забезпечують рух роллетного полотна при намотуванні его в короб. Залежних від вимог, що пред'являються до архітектурніх Особливе Будівлі, а також ступенів его захисту, при монтажі можуть використовуватися Стандартні, посілені або Спеціалізовані напрямні шини (кутові, дистанціюється, здвоєні).

3. Захисні Короб и бічні кришки.

Підбираються залежних від зовнішнього екстер'єру приміщення (45 -, 20-градусні, круглі або напівкруглі) i вимог до жорсткості конструкції.

4. Елементи управління ролетами.

 Підбираються виходячи з розміру и ваги ролети (рольставні), а також зручності управління. Можуть бути ручні або Автоматизовані (Електроприводи).

 Варто також відзначити, що власне виробництво дозволяє нам контролювати якість Виготовлення виробів на всех етапах виробництва. І як результат, ви отримуєте високоякісний продукт, легкий в управлінні и надійний в ЕКСПЛУАТАЦІЇ.             

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua

   Наші друзі

Доставка / Монтаж
- Новояворівськ 
- Городок
- Жовква
- Рава
- Руська
- Червоноград
- Сокаль
- Радехів
- Буськ
- Броди
- Золочів
- Перемишляни
- Стрий
- Миколаїв
- Трускавець
- Дрогобич
- Самбір
- Мостиська
- Сколе
- Великі Мости
- Пустомити
- Рудки
- Бібрка

Готівка

Перерахунок

Банківська картка

Працюємо з ПДВ

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.