Пружинно-інерційне (пружина замок)

Пружинно-інерційний привід приводить в дію полотно, шляхом регулювання або, якщо правильно сказати, натяжки пружини в середині валу ролети ....

Ціна виробу від 860 грн кв.м.

 

DSC06081
IMG20150928133243
DSC07390
DSC07409

            Пружинно-інерційний привід.

 Пружинно – інерційний привід – це спеціалізований механізм, який є призначеним для правильного регулювання пружини, яка знаходиться в середині валу ролетів. 

 Основним завданням пружинно – інерційного приводу є забезпечення максимально швидкого та безпечного піднімання полотна ролетів. За допомогою високоякісних комплектуючих деталей пружинний механізм легко встановлюється та є зручним у керуванні.

 Пружинно – інерційний привід – це вдалий вибір для будь-якого полотна з вагою до 200 кг. Завдяки новітньому приводу забезпечується не тільки комфортне та сучасне управління, але й є можливість встановлення  дистанційного керування.

 Для додаткової зручності у використанні у нижню частину ролетів у закритому положенні  встановлюється надійний механічний замок для правильної фіксації полотна. Крім того фіксація матеріалу досягається за допомогою встановлення внутрішніх бічних засувок, або ж вушка для спеціального замку.

 Пружинно-інерційний привід відмінно підійде для проведення монтажних робіт як на віконні, так і на вхідні прорізи перших поверхів промислового об’єкту або будинку.

 Пружинно – інерційний привід  рекомендований для виробів, розмір яких не більше ніж за 2х2м та є одним з найбільш популярних механізмів.

 Сьогодні, розрізняють такі приводи управління, як електропривід, кардан – редуктор, інерційна пружина та мотузковий вид управління. Всі варіанти керування мають ряд індивідуальних переваг та недоліків, які пов’язані з вагою або шириною полотна.

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.