Дерев'яні жалюзі 25 мм, 50 мм

Дерев'яні жалюзі 25 мм

Дерев'яні жалюзі:
- натуральна сировина;
- елегантний вигляд;
- дозволена розкіш.

Ціна від 1500 грн за кв.м.

 

 

                   Жалюзі з дерева.

 Дерев’яні жалюзі – це функціональна та затишна частина інтер’єру оселі. З кожним роком все більше шанувальників деревини обирають саме такий вид екологічно чистих та естетично привабливих ролетів. Дерев’яні жалюзі не тільки чудово довершують вікно, але й є елементом декорованого оформлення інтерєрної частини, як офісу так і квартири. У якості декору дерев’яні жалюзі не рідко використовують для оформлення міжкімнатного маленького вікна, бесідки, теплиці, або ж  перегородки. Благородний вигляд натурального дерева створює особливий затишок у помешканні та представлений у різних дизайнерських та кольорових рішеннях.

 За допомогою залученню  новітніх методик та технологій  виробництва дерев’яні жалюзі виготовляються тільки з натуральної сировини та пропонуються у вигляді горизонтальних або вертикальних ролетів з шириною ламелей 50 мм. та 25 мм. Різна ширина ламелей дозволяє обрати найбільш оптимальний варіант дерев’яних жалюзів в залежності від стилістичного спрямування приміщення. Ламелі більш вузенькі не рідко обирають шанувальники сучасності, а більш ширші ламелі підкреслять класичне спрямування інтер’єру. Саме дерев’яні жалюзі не тільки гармонійно поєднують у собі розкіш та простоту у використання, але й демонструють бездоганний смак та статус господаря. Горизонтальні або вертикальні  дерев’яні жалюзі мають безліч переваг, які роблять такий вид ролетів одним з найбільш популярних та надійних механізмів для комфортного та довговічного використання.

Основними перевагами дерев’яних жалюзів є:

 • Екологічна безпечність;

 • Позитивний вплив на стан здоров’я;

 • Швидкий та зручний монтаж;

 • Легкість у використанні;

 • Естетична привабливість та респектабельність;

 • Збереження кольорів;

 • Стійкість до механічних пошкоджень;

 • Адаптація до різних температурних діапазонів;

 • Довговічність.

 Дерев’яні жалюзі є справжньою знахідкою для шанувальників екологічно чистих та натуральних матеріалів. Вдале поєднання фактури натурального дерева та сучасної конфігурації ролетів роблять такий варіант жалюзів стильним елементом створення затишку та добробуту. Завдяки спеціальному розташуванню ламелей під час відкривання жалюзів у приміщення поступає м’яку сонячне освітлення, яке підкреслює красу дерев’яних меблів. Дерев’яні жалюзі відмінно захищають від прямого опромінення сонячних променів та  чудово дивляться у поєднанні, як з звичайними, так і з метало пластиковими вікнами.

 Завдяки особливій цілющій здатності натуральної деревини, такий вид ролетів не рідко обирають для оформлення дитячих кімнат. Дерев’яні жалюзі створюють ідеальні умови для здоров’я, позитивно впливають на емоційний стан та підходять для людей, які страждають на алергію.

Жалюзі з дерева

 перевагами дерев’яних жалюзів

 

перевагами дерев’яних жалюзів

перевагами дерев’яних жалюзів  Дерев’яні горизонтальні жалюзі

  Дерев’яні горизонтальні жалюзі – це ідеальне поєднання екологічної безпечності, надійності та довговічності. Такий вид ролетів є надзвичайно простим у обслуговуванні та не потребує особливого догляду. Монтаж дерев’яних жалюзів відбувається методом кріпленні на віконний залам або на кожну створу вікна. Завдяки високоякісним комплектуючим елементам дерев’яні жалюзі функціонально та безпечно працюють на протязі довгих років, створюючи затишну атмосферу добробуту. Купити дерев’яні жалюзі у Львові Ви зможете звернувшись до компанії "Ролло".

 Компанія "Ролло" пропонує якісні та сертифіковані жалюзі з натурального дерева по більш ніж доступній ціні. 

NLB8277
IMG20151112171815
NLB8273
NLB8288
NLB8285
NLB8314
sypialnia1
DSCN0250
DSCN7895
DSCN0396

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.