Горизонтальні жалюзі 25 мм, 50 мм

Горизонтальні жалюзі 25 мм

Горизонтальні  жалюзі:
- доступність;
- простота;
- класика.

Ціна від 250 грн за кв.м.

 

 


Горизонтальні жалюзі 25мм., 50мм.

Жалюзі горизонтальні – це зручна та функціональна складова інтер’єру будь – якого приміщення. Завдяки своїй сучасній будові горизонтальні жалюзі відмінно захищають  престижний офіс або затишний маєток від яскравих сонячних променів. Горизонтальні жалюзі не рідко стають яскравою частиною інтер’єру та дозволяють втілити у життя дизайнерський проект будь – якої складності.

 

Горизонтальні жалюзі 25 мм

  Всесвітньо відомі дизайнери приділяють особливу увагу саме горизонтальним жалюзі, адже такий новітній механізм не тільки підкреслює стильове спрямування приміщення, але й є елементом досягнення максимального рівня зручності. Завдяки своїй не великій вазі та компактним розмірам, горизонтальні жалюзі-штори не тільки чудово доповнюють нове вікно, але й дають можливість регулювання освітлення в середині приміщення. Горизонтальні жалюзі швидко та легко відкриваються та створюють естетично привабливий зовнішній вигляд вікна в незалежності від того, чи жалюзі є відкритими чи закритими. Крім того, такий варіант штор не потребує додаткового догляду, а регулювання механізму відбувається за допомогою спеціалізованого ланцюжка.

Жалюзі горизонтальні – це функціональна та сучасна знахідка, яка з кожним роком стає дедалі більш популярною. Це обумовлено рядом переваг, якими відзначаються нові горизонтальні жалюзі.

Перевагами горизонтальних жалюзі  є:

 

 • Відмінний захист від сонячних променів;

 • Збереження яскравих кольорів на протягом повного експлуатаційного циклу;

 • Стійкість до механічних пошкоджень;

 • Швидкий та простий монтаж;

 • Максимальна зручність у використанні;

 • Підвищенні теплопровідність;

 • Можливість регулювання освітлення;

 • Адаптація до приміщень з підвищеною вологістю;

 • Стійкість до різких змін температурних діапазонів;

 • Пожежна безпечність;

 • Екологічна безпечність;

 • Довговічність.

 

 Завдяки залученню новітніх методик виробництва, сучасні горизонтальні жалюзі-штори виготовляються з спеціальних алюмінієвих панелей, які потім покриваються спеціальною нетоксичною та стійкою фарбою. В залежності від моделі вікна розрізняють ламелі з шириною 16 мм. та 25 мм. Ламелі з шириною 25 мм. є найбільш популярними та чудово підійдуть для приміщень самого різного цільового призначення.

 Сьогодні, горизонтальні жалюзі встановлюються не тільки у нових офісах та у житлових будинках, але й у дитячих садочках, лікарнях та у учбових закладах. Крім того, завдяки своїм відмінним технічним характеристикам, такий варіант жалюзі  чудово підійде як для ванної кімнати, так і до кухні.

 Купити оригінальні та сертифіковані горизонтальні жалюзі від кращих фірм-виробників Ви зможете звернувшись до компанії "Ролло".

 Компанія "Ролло" – це горизонтальні жалюзі високої якості у Львові та тільки доступні ціни.

 

DSC03950
DSC07143

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.