Протизламні ролети класу Р5

Противовзломные роллетные системы

  Якісні та надійні ролети класу Р5 Протизламні ролети класу Р5 – це сучасний механізм для надійного захисту вікон або дверей. Завдяки своїй сучасній будові та максимальній міцності, такі протизламні механізми не рідко використовують для підвищення захисту банків, кас, магазинів хутра, ювелірних магазинів та відомих ресторанів

 

 Сьогодні, високоякісні протизламні ролети – це оптимальне рішення для досягнення бажаного рівня безпеки для приватного бізнесу будь-якого цільового призначення. За допомогою нових та надійних протизламних ролет класу Р5, керівництво магазинів може не хвилюватися за збереження цінних товарів. Сертифікована система відмінної стійкості до зламу Р5 виступає гарантом безпеки, надійності, довговічності та максимальної зручності у використанні.

 До об’єктів, які підлягають  підвищеній охороні, ставляться максимально високі технологічні вимоги, які регулюються, згідно з чинним законодавством, такою спеціалізованою нормативною документацією, як   РД 78.147-93 та РД 28 / 3.012-2005.

 Згідно техніко-методичним вимогам, сучасні віконні отвори на об’єктах будь-якого призначення повинні захищатися такими механізмами як: сталеві грати або протизламні ролети (класу Р5 та вище). Використання таких методів безпеки забезпечує відмінний захист, як фасадної частини споруди, так і приватного майна або товарів, які знаходяться в середині охоронного об’єкту.

 Протизламна система «Алютех» - це якісно нове рішення для надійного захисту будь-яких об’єктів з підвищеною стійкістю до проникнення. Завдяки високим функціональним можливостям та відмінним технічним характеристикам із зламостійкістю Р5 дана система відмінно підійде для встановлення на стратегічно важливих об’єктах без використання решітки.

 Технічні характеристики та переваги сучасної протизламної ролети:

  • Ширина (макс.) – 3 метри;

  • Висота  (макс.) – 3 метри;

  • Наявність французького електроприводу SOMFY;

  • Сертифікований накладний тип монтажу на отвори;

  • Простота у використанні;

  • Функціональність;

  • Довговічність;

  • Широкий вибір протизламних ролет у коричневій, сірій, бежевій, срібній або білій кольоровій гамі.

 Сертифікована та сучасна протизламна система – це надійний захисник, як магазинів, так і банків або музеїв від неправомірних дій. Висока якість та відмінні технологічні характеристики дозволять Вам насолоджуватись спокійним та безпечним життям, без зайвих турбот про безпеку Вашого бізнесу.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.