Решітки

   Сьогодні, решітчастий профіль – це більш ніж популярне рішення для надійного та сучасного захисту спеціалізованих вітрин магазинів, банків або офісів.

 

Ціна виробу від  950 грн  за кв.м.

  

   Такий варіант ролет є просто необхідним для цілодобового спостереження за продукцією у виставкових залах або торгівельних комплексах. Саме ролетні решітки забезпечують не тільки необхідний рівень безпеки для вітрини та товарів, але й дозволяють візуально контролювати ситуацію в середині приміщення для працівників служби безпеки.

 Варіанти комбінації профілів решітчастої ролети:

 

  Сучасні та якісні рулонні решітки гармонійно доповнюють будь – який архітектурний ансамбль та демонструють суспільству статус та престиж організації. З кожним роком, такий варіант захисту продукції обирають все більше маленьких крамниць та спеціалізованих магазинів де безпека та максим альна охорона товарів є більшніж важливою. Сучасні та  елегантні решітки зберігають респектабельний зовнішній вигляд вітрини та відмінно захищають  від крадіжки, биття вітрини або злому. Міцна та функціональна конструкція решітки виступає гарантом коректної та ефективної роботи на протязі довгих років, а спеціалізоване полімерне покриття зберігає естетично привабливий зовнішній вигляд в незалежності від кліматичних умов та термінів використання. Крім того, такий вид жалюзів легко та швидко монтується не тільки під час будівництва, але й після нього.  Таким чином, в період проведення будівельних робіт у великих торгівельних комплексів та бізнес-центрах, решітки можна легко встановити перед початком поточної роботи. Додатковою перевагою ролетів є можливість повного забирання решіток за допомогою спеціалізованої рухомої ролети.

 Розрізняють такі два варіанти захисних решіток, як:

 1. Алюмінієві рулонні решітки;

 2. Перфоровані сталеві рулонні решітки.

 Під час встановлення таких жалюзів, не рідко можна побачити вдалу комбінацію решітчастого та суцільного профілю. Сучасна будова та простий монтаж забезпечують реалізацію будь – якого задуму для ефективного захисту дорогої продукції. Крім того, нові решітки є максимально зручними у використанні та не потребують проведення додаткових ремонтних або реставраційних робіт. Ряд переваг та відмінні функціональні можливості роблять захисні решітки чудовим вибором для надійного захисту вітрини та дорогої продукції.

  Основними перевагами захисних решіток є:

 • Максимальний захист від проникнення;

 • Естетична привабливість;

 • Можливість фарбування решітки у різні кольори;

 • Антикорозійна стійкість;

 • Стійкість до механічних пошкоджень;

 • Довговічність під час щоденного використання;

 • Максимальна зручність;

 • Екологічна безпечність;

 • Міцність та надійність;

 • Доступна цінова політика та вигідне капіталовкладення.

  Для надійного та якісного захисту розрізняють рулонні решітки з ручним типом керування та з автоматичним. При ручній моделі полотно легко та швидко опускається та піднімається за рахунок високоякісного металевого тросу. Керування автоматичними рулонними решітками відбувається за допомогою спеціальної кнопки, дистанційного пульту та сучасного вимикача з ключем. Обидва варіанти управління є максимально зручними та адаптованими для ефективного захисту приміщення будь – якого цільового призначення. 

 Міцність та безпечність є головною перевагою рулонних решіток. Високоякісні замки, сучасний алюмінієвий короб та новітня конструкція забезпечують зручну та функціональну роботу без додаткових шумових ефектів.

 Високоякісні захисні решітки відповідають найвищим показникам європейської якості у відповідності з сертифікатами ISO 9001:2000 та з сертифікатами пожежної безпеки класу КО (45), які гарантують коректну та якісну роботу механізму на протязі повного експлуатаційного циклу.

 Купити сертифіковані та високоякісні захисні решітки від кращих фірм – виробників Ви зможете у компанії "Ролло".

 Компанія "Ролло" – це надійні та функціональні захисні решітки за доступною ціною.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.