.


 
ТВК"Південний",
вул.Західна 5,
маг. №64 
Графік роботи:
вівторок - неділя
10:00-18:00
 info@rollo.lviv.ua 
 

   

             Тел/факс: 295-67-10

      life  (063) 690-00-00

    Ks   (068) 000-42-00

   

Відправити запит

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ ЗАРАЗ!

Залиште заявку на безкоштовну консультацію!

Ми зв'яжемось з Вами впродовж робочого дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
 

Додаткове меню

 

Відремонтувати ролети у Львові. Виклик майстра

Зовнішні та внутрішні ролокасети у Львові.

Компанія "Ролло" рекомендує виробника "Алютех".

Пінонаповненний профіль

 Алюмінієвий пінонаповненний профіль в порівнянні із іншими  профілями (екструдованим та решітчастим)  недорогий, і за рахунок своєї широкої гами кольорів отримав велику популярність у наших клієнтів на вулицях Львова і області.

 

Ціна виробу від  870 грн  за кв.м.

Решітки

   Сьогодні, решітчастий профіль – це більш ніж популярне рішення для надійного та сучасного захисту спеціалізованих вітрин магазинів, банків або офісів.

 

Ціна виробу від  950 грн  за кв.м.

Екструдований профіль

 Екструдований суцільнолитий  профіль має високий клас захисту, у зв'язку з цим його використовують для установки в небезпечних місцях, де є велика ймовірність проникнення або вандалізму.

 

Ціна виробу від 950 грн за кв.м.

Протизламні ролети класу Р5

Противовзломные роллетные системы 

     Якісні та надійні ролети класу Р5

 Протизламні ролети класу Р5 – це сучасний механізм для надійного захисту вікон або дверей. Завдяки своїй сучасній будові та максимальній міцності, такі протизламні механізми не рідко використовують для підвищення захисту банків, кас, магазинів хутра, ювелірних магазинів та відомих ресторанів

 Сьогодні, високоякісні протизламні ролети – це оптимальне рішення для досягнення бажаного рівня безпеки для приватного бізнесу будь-якого цільового призначення. За допомогою нових та надійних протизламних ролет класу Р5, керівництво магазинів може не хвилюватися за збереження цінних товарів. Сертифікована система відмінної стійкості до зламу Р5 виступає гарантом безпеки, надійності, довговічності та максимальної зручності у використанні.

 До об’єктів, які підлягають  підвищеній охороні, ставляться максимально високі технологічні вимоги, які регулюються, згідно з чинним законодавством, такою спеціалізованою нормативною документацією, як   РД 78.147-93 та РД 28 / 3.012-2005.

 

 

 Згідно техніко-методичним вимогам, сучасні віконні отвори на об’єктах будь-якого призначення повинні захищатися такими механізмами як: сталеві грати або протизламні ролети (класу Р5 та вище). Використання таких методів безпеки забезпечує відмінний захист, як фасадної частини споруди, так і приватного майна або товарів, які знаходяться в середині охоронного об’єкту.

 Протизламна система «Алютех» - це якісно нове рішення для надійного захисту будь-яких об’єктів з підвищеною стійкістю до проникнення. Завдяки високим функціональним можливостям та відмінним технічним характеристикам із зламостійкістю Р5 дана система відмінно підійде для встановлення на стратегічно важливих об’єктах без використання решітки.

 Технічні характеристики та переваги сучасної протизламної ролети:

  • Ширина (макс.) – 3 метри;

  • Висота  (макс.) – 3 метри;

  • Наявність французького електроприводу SOMFY;

  • Сертифікований накладний тип монтажу на отвори;

  • Простота у використанні;

  • Функціональність;

  • Довговічність;

  • Широкий вибір протизламних ролет у коричневій, сірій, бежевій, срібній або білій кольоровій гамі.

 Сертифікована та сучасна протизламна система – це надійний захисник, як магазинів, так і банків або музеїв від неправомірних дій. Висока якість та відмінні технологічні характеристики дозволять Вам насолоджуватись спокійним та безпечним життям, без зайвих турбот про безпеку Вашого бізнесу.

Компанія «Ролло» пропонує своїм клієнтам ремонт ролети у Львові та широкий асортимент товарів високої якості від виробника. Складові елементи ролокасет поступово зношуються, особливо це стосується обертових елементів. Якщо ваші ролети пошкоджені, будь-то навмисне або випадкове пошкодження, обов’язково потрібно викликати майстрів з ремонту ролети. Ремонтні роботи має проводити лише спеціаліст, який володіє відповідними знаннями та досвідом роботи.

Слід зазначити, що в залежно від виявлених несправностей, ремонт може бути простим і недорогим, або ж зайняти досить багато часу і фінансів. Ціну робіт спеціалісти називають безпосередньо на об’єкті. Ніколи не намагайтесь відремонтувати ролети (Львів) самостійно, адже після некомпетентного втручання ремонтні роботи будуть коштувати ще дорожче. Для того щоб замовити ремонт ролети у Львові, достатньо звернутись в компанію «Ролло», ми гарантуємо швидке та якісне виконання ремонтних робіт.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua

   Наші друзі

Доставка / Монтаж
- Новояворівськ 
- Городок
- Жовква
- Рава
- Руська
- Червоноград
- Сокаль
- Радехів
- Буськ
- Броди
- Золочів
- Перемишляни
- Стрий
- Миколаїв
- Трускавець
- Дрогобич
- Самбір
- Мостиська
- Сколе
- Великі Мости
- Пустомити
- Рудки
- Бібрка

Готівка

Перерахунок

Банківська картка

Працюємо з ПДВ

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.