Відремонтувати ролети у Львові. Виклик майстра

Пінонаповненний профіль

 Алюмінієвий пінонаповненний профіль в порівнянні із іншими  профілями (екструдованим та решітчастим)  недорогий, і за рахунок своєї широкої гами кольорів отримав велику популярність у наших клієнтів на вулицях Львова і області.

 

Ціна виробу від  870 грн  за кв.м.

Екструдований профіль

 Екструдований суцільнолитий  профіль має високий клас захисту, у зв'язку з цим його використовують для установки в небезпечних місцях, де є велика ймовірність проникнення або вандалізму.

 

Ціна виробу від 950 грн за кв.м.

Решітки

   Сьогодні, решітчастий профіль – це більш ніж популярне рішення для надійного та сучасного захисту спеціалізованих вітрин магазинів, банків або офісів.

 

Ціна виробу від  950 грн  за кв.м.

Протизламні ролети класу Р5

Противовзломные роллетные системы

  Якісні та надійні ролети класу Р5 Протизламні ролети класу Р5 – це сучасний механізм для надійного захисту вікон або дверей. Завдяки своїй сучасній будові та максимальній міцності, такі протизламні механізми не рідко використовують для підвищення захисту банків, кас, магазинів хутра, ювелірних магазинів та відомих ресторанів

 

Компанія «Ролло» пропонує своїм клієнтам ремонт ролети у Львові та широкий асортимент товарів високої якості від виробника. Складові елементи ролокасет поступово зношуються, особливо це стосується обертових елементів. Якщо ваші ролети пошкоджені, будь-то навмисне або випадкове пошкодження, обов’язково потрібно викликати майстрів з ремонту ролети. Ремонтні роботи має проводити лише спеціаліст, який володіє відповідними знаннями та досвідом роботи.

Слід зазначити, що в залежно від виявлених несправностей, ремонт може бути простим і недорогим, або ж зайняти досить багато часу і фінансів. Ціну робіт спеціалісти називають безпосередньо на об’єкті. Ніколи не намагайтесь відремонтувати ролети (Львів) самостійно, адже після некомпетентного втручання ремонтні роботи будуть коштувати ще дорожче. Для того щоб замовити ремонт ролети у Львові, достатньо звернутись в компанію «Ролло», ми гарантуємо швидке та якісне виконання ремонтних робіт.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Готівка

Перерахунок

Банківська картка

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.