Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка на петлях з магнітним, самостійно плавно закривається за людиною або твариною, забезпечує відмінний захист від комах, гарантує вільне користування балконами або терасами...   

 

Ціна від  480 грн за кв.м.

 

 

 

Дверна москітна сітка.

 Дверна москітна сітка – це сучасне рішення для відмінного захисту від будь – яких комах.  Завдяки новітнім петлям з магнітами дверна москітна сітка плавно та самостійно закривається не тільки за людиною, але й за тваринами, забезпечуючи вільне та безпечне використання терасою або балконом.

 У нових приватних маєтках дверна москітна сітка є справжньою знахідкою. Тепер не варто хвилюватися за безсонні ночі у компанії з комахами. Москітна сітка не тільки відмінно захистить від москітів або комарів, але й стане стильною прикрасою дверей. Однією з переваг дверної москітної сітки є не обмеження видимості в самих дверях. Крім того, захисна сітка виготовлена з спеціалізованих алюмінієвих міцних профілів, які забезпечують довготривале та ефективне використання.

 Монтаж дверної москітної сітки відбувається надзвичайно просто та швидко. У раму дверей встановлюється якісна сітка, яка виготовлена з надміцного волокна сірого кольору. Завдяки своїй міцності спеціальне волокно є зносостійким та має довготривалий термін експлуатації. Крім того, у нижню частину москітної сітки-полотна можна вставити спеціальну ПВХ-смугу, яка подовжить термін використання сітки та надійніше захистить від москітів. ПВХ-смугу можна встановлювати в тому випадку якщо нижня частина рами є не більшою ніж вісімдесять сантиметрів.

 Дверна москітна сітка встановлюється за допомогою трьох міцних петель на фрамугу. З іншої сторони захисна сітка фіксується у закритому положенні за допомогою спеціальних магнітних замків, які остаточно закріплюють москітну сітку на дверях. Дверна москітна сітка є універсальною і підійде, як до дерев’яних, так і до ПВХ-дверей.

 Основними перевагами дверної москітної сітки є:

 • Швидкий монтаж на дверну раму;

 • Відмінний захист від будь-яких комах;

 • Можливість посилення ефективність конструкції за допомогою ПВХ-смуги;

 • Наявність сучасних та міцних петель з новим пружинним механізмом;

 • Можливість встановлення, як на дверях, так і на балконі;

 • Відмінна стійкість до сонячних променів;

 • Вологостійкість;

 • Адаптація до будь – яких кліматичних діапазонів;

 • Швидкий та зручний демонтаж у холодну пору року;

 • Не потребує додаткового догляду;

 • Довговічність у використанні.

 Дверні москітні сітки, які є оснащеними алюмінієвим профілем є стійкими до навантажень. Тому такий варіант захисту підійде для великих дверей, які вимагають посилені анти москітні конструкції.

 Універсальні дверні москітні сітки легко встановлюються на балконних або на вхідних дверях. Конструкція москітної сітки складається з петель, які кріпляться до дверної  рами , двох ручок та засувки. Профіль дверної москітної сітки має прямокутну форму, що забезпечує швидке та зручне встановлення. Крім того, москітні сітки для дверей комплектуються разом з петлями «доводчиками» та мають спеціальну перемичку, яку можна використовувати для посилення ефективності самої конструкції.

 Нові москітні сітки представлені у таких кольорах, як коричневий або білий. Крім того, захисну дверну москітну сітку можна легко перефарбувати під дерево дверей.

 Купити якісну дверну москітну сітку не дорого Ви зможете у компанії "Ролло" у Львові у будь-який зручний для Вас час. Ми пропонуємо сертифіковані дверні москітні сітки високої якості та тільки відомі бренди.

дверна москітна сітка з профілю дверні москітні сітки москітна сітка з профілю

 

DSC04570
DSC04571
DSC04572
DSC04573

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.