Дверна москітна сітка. Купити. Встановлення

Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка на петлях з магнітним, самостійно плавно закривається за людиною або твариною, забезпечує відмінний захист від комах, гарантує вільне користування балконами або терасами...   

 

Ціна від  480 грн за кв.м.

Дверна москітна сітка

Головне призначення дверної москітної сітки (Львів) – це захист приміщення від комах. Використовують сітки для металопластикових та дерев’яних дверей. Розміри москітної сітки дверного типу у Львові спеціально підбирають так, щоб захисти приміщення від комах і зробити сітку малопомітною для по сторонніх. Конструкція сітки не перешкоджає проникненню в приміщення свіжого повітря та сонячних променів.

Для дверей частіше всього використовують відкривні проти москітні сітки дверного типу (Львів), купити які недорого можна у будь-якому професійному магазині. Для сіток такого плану використовують посилений алюмінієвий профіль та спеціалізовану фурнітуру, яка підсилює надійність конструкції. Такі особливості, звичайно ж, відобразились на ціні виробів. Встановлення відкривних сіток можна провести самостійно, для цього достатньо подивитись на фото послідовності виконання.

Конструкція кріпиться за допомогою петель, вони об лаштовані самозахисним механізмом, щоб забезпечити надійне закривання дверей без щілин. Базові кольори коробу це білий і коричневий, але можливі варіації на цю тему.Догляд за сіткою досить простий, спеціалісти радять її знімати на зимовий період та промивати під теплою водою з мильним розчином. 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.