Рулонна антимоскітна сітка, що це?

 Сьогодні, для надійного захисту від комах у спекотні місяці року використовують різноманітні захисні сітки. Однією з найбільш популярних та естетично привабливих інструментів у боротьбі з комахами є рулонна антимоскітна сітка.

 Рулонна антимоскітна сітка-захисник – це спеціалізований механізм, який складається з  компактного блоку та направляючих, які встановлюються  з права або з ліва від віконного блоку. Завдяки максимальному приляганню до вікна, анти москітна сітка нічого не пропускає та забезпечує максимально комфортні умови проживання.

 Сучасний механізм звертання намотаного москітного полотна, який розташований в середині короба, відмінно захищає не тільки від руйнівної сили комах, але й від зовнішнього пилу. Для того, щоб відкрити антимоскітну сітку варто тільки потягнути сітку до низу, далі механізм фіксується автоматично та надійно захищає від комах. При натисканні на фіксатор, полотно сітки-захистника швидко та легко забирається на гору. Максимальна висота віконних антимоскітних рулонних сіток складає два метри, що гарантує зручне та довготривале використання.

 Сучасна антимоскітна сітка є не тільки справжньою  знахідкою для престижних маєтків, але й чудово підійде для нових офісів чи квартир. Естетично приваблива структура анти москітної сітки гармонійно дивиться у поєднанні з вікном, швидко встановлюється та дає змогу влітку насолоджуватися свіжим повітрям від відкритого вікна.

 Рулонна антимоскітна сітка має наступні переваги:

  • Естетично привабливий зовнішній вигляд;

  • Функціональність;

  • Простота у експлуатації;

  • Відсутність потреби зняття сітки на зимовий період;

  • Надійна будова механізму;

  • Довговічність.

 Згідно з проведеними дослідженнями, рулонна антимоскітна сітка відповідає найвищим стандартам європейської якості у відповідності до сертифікації ISO 9. Відмінні технологічні характеристики та сучасні функціональні можливості роблять антимоскітну сітку оптимальним вибором для безпечного та сучасного проживання. Купити оригінальну та сертифіковану антимоскітну сітку недорого Ви зможете у компанії "Ролло".

 Компанія "Ролло" пропонує рулонні антимоскітні сітки не тільки таких стандартних кольорів, як коричневий, білий або срібний, але й можливість фарбування профілю у будь-який оригінальний колір в залежності від дизайнерського задуму Вашої квартири або офісу.

 Компанія "Ролло" – це універсальні рулонні антимоскітні сітки від кращих фірм-виробників та більш ніж доступні ціни.

DSC03890
DSC03889
DSC03891
DSC03891

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.