Чому ми рекомендуєм ролети і ворота компанії "Алютех"?

    Ролокасети – це спеціалізовані алюмінієві профіля, які з’єднуються між собою методом «паз у паз». За своєю будовою захисні ролети виконані у вигляді рулону та направляючих з спеціальними пластинами між ними. Під час використання пластини ролетів намотуються одна на одну і таким чином відбувається плавне та чітке намотування. У верхній частині системи ролокасет розташований спеціальний вал (закривається коробом) на який намотуються самі пластини під час відкривання або закривання жалюзів.

 Сучасні захисні ролети легко монтуються у дверні, гаражні та віконні отвори та ефективно захищають приміщення  не тільки від неправомірних дій, але й від несприятливих факторів зовнішнього середовища: шуму, пилу. Ролети легко встановлюються із зовнішньої сторони об’єкту та  надійно захищають скло і двері від проникнення. У порівнянні з решітками, сучасні та якісні ролети не можливо переламати спеціальними ножицями, а отже така система надійно захистить об’єкт будь-якого цільового призначення. Одними з найбільш надійних та функціональних ролет є жалюзі від відомого виробника "Алютех".

 Компанія "Алютех" була заснованою у далекому 1996 році у Білорусії. Завдяки залученню інноваційних технологій покращення якості, продукція компанії користується значним попитом у різних країнах світу. Багаторічний досвід роботи та використання тільки сучасних та високоякісних комплектуючих деталей, дозволили створити оновлені та функціональні моделі захисних ролокасет, які сьогодні можна придбати у спеціалізованих магазинах.

 Головним завданням компанії "Алютех" є забезпечення гармонійного поєднання високої якості та максимальної зручності у використанні. Завдяки сучасному дизайну ролокасети "Алютех" не тільки є функціональними та надійними, але й естетично привабливими.

 Панелі  воріт "Алютех" мають загальну товщину 45 мм, що робить таку систему універсальною та підходящою для будь-якого об’єкту. Завдяки спеціальній оцинковій сталевій стрічці, завтовшки всього 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм., досягається гармонійний та довершений зовнішній вигляд сучасних ролокасет.

 Перевагами захисних ролетів від виробника Алютех є:

  • Стійкість до механічних пошкоджень;

  • Відмінний захист від зовнішніх шумових ефектів;

  • Економія понад 30% тепла у приміщенні;

  • Надійність та зручність у використанні;

  • Простий та швидкий монтаж;

  • Невелика вага;

  • Практичність;

  • Стильний дизайн та широка гама кольорів;

  • Довговічність у використанні.

 Купити недорого високоякісні та оригінальні ролокасети від відомого виробника "Алютех" Ви зможете звернувшись до компанії "Ролло" у Львові. Висококваліфіковані фахівці компанії "Ролло" нададуть Вам всі необхідні консультаційні послуги та порекомендують найоптимальнішу модель  нових ролокасет "Алютех".

  Компанія "Ролло" – це гарантія сертифікованих та якісних ролокасет "Алютех" та тільки доступні ціни.

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.