Які підібрати жалюзі під свій інтер'єр?

  У Львові вибір жалюзів дуже різноманітний, але не варто купувати те, що перше побачите. Відповідальне ставлення до проблеми є гарантією позитивного результату. Тим паче, що жалюзі в інтер'єрі вашого будинку напевно відіграють не останню роль. У випадку вибору не зовсім вдалої моделі, є ризик порушити гармонічну цілісність приміщення.   

  В інтер'єрі вашої кімнати жалюзі допоможуть впоратись із зайвим сонячним світлом, яке часом може заважати. Найбільш це актуально для господарів квартир, вікна яких виходять на південну і західну сторони. Навряд чи полотняні штори зможуть допомогти в такій ситуації.

 В контексті функціонального використання, жалюзі мають набагато більше переваг. Практично всі офіси, які є у Львові, обладнані саме такими моделями. Ще одна перевага, яка робить жалюзі незамінними для інтер'єру — їх універсальність. Більшість моделей мають нейтральні відтінки, що дозволяє пристосувати їх до будь-якого дизайну. Якщо говорити конкретно про офіси, то неможливо не згадати про дуже хорошу шумоізоляцію, що дозволяє створити комфортні умови для плідної праці. У вас є можливість самостійно визначитись, які саме жалюзі вам потрібні в інтер'єрі вашого офісу. Це можуть бути горизонтальні чи вертикальні моделі. Крім того, неймовірно популярні рулонні штори та захисні рольставні.

 Широкий вибір дозволяє знайти оптимальній варіант для будь-якого приміщення в квартирі чи будинку. Наприклад, жалюзі в інтер'єрі вашої кухні — це не лише привабливий зовнішній вигляд. Господині часто зустрічаються з проблемою підвищеної вологості в цій частині квартири. Неякісні жалюзі миттєво деформуються та втрачають естетичний зовнішній вигляд. Для того, щоб уникнути таких проблем, оберіть модель на сторінках нашого каталогу. Практично всі вироби мають спеціальне покриття, яке запобігає утворенню глибоких плям, концентрації пилу. 

 Спільна особливість жалюзі для вікон — чітка лінійна форма. Ця характеристика робить їх універсальними. Навіть серед жалюзі із тканини, можна знайти варіанти, наділені різною фактурою та різними характеристиками. Спеціалісти зазначають, що для вузького вікна краще підходять горизонтальні жалюзі, які дозволяють візуально збільшити пропорції вікна. Взагалі, для вікон невеликих розмірів ідеально підходять римські жалюзі. Вікна в формі арки також простіше всього декорувати з допомогою жалюзі.

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.