Адреса:

ТВК "Південний",

лінія Західна 5, маг. №64

Графік магазину: Вт - Сб 1100 - 1800

Відправити запит

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ ЗАРАЗ!

Залиште заявку на безкоштовну консультацію!

Ми зв'яжемось з Вами впродовж робочого дня з 9:00 до 18:00.

+38(032)295-6710
+38(096)0500-800
+38(068)077-0880
E-mail: info@rollo.lviv.ua
 

 

Жалюзі на вікна... Види, кольори, матеріали.

 

 Сьогодні, популярність такого елементу внутрішнього оздоблення житла, як жалюзі, дуже стрімко росте. Наприклад, у Львові дуже рідко трапляються власники будинків, які не погодяться з аргументами на користь зручності такого виду захисту від зайвого світла та допитливих очей. Більше того, загальна концепція дизайну навряд чи постраждає в тому випадку, якщо ви віддасте перевагу жалюзі. Сьогодні в асортименті компанії є різноманітні види жалюзі. Ви зможете підібрати модель за кольором, матеріалом і конфігурацією.

 Більшість спеціалістів, які займаються дизайном інтер'єру, погоджуються з тим, що жалюзі — гідна альтернатива шторам. З їх допомогою зручно регулювати рівень освітлення в приміщенні. Більш того, забезпечується циркуляція повітря всередині приміщення. Їх естетичну цінність також важко переоцінити, адже за умови правильного вибору кольору, композиція буде виглядати гармонійно.

 Якщо ви вирішили вибрати жалюзі для вікна, то необхідно перш за все визначитися з тим будуть вони горизонтальні чи вертикальні. В каталозі також представлені рулонні та захисні варіанти. Багато залежить і від того, з якого матеріалу будуть виготовлені ламелі. Тканину, пластик, метал або дерево обирають, орієнтуючись на інші елементи інтер'єру. 

 Якщо ви зупините свій вибір на горизонтальних жалюзі на вікна, то приготуйтесь насолоджуватися багатофункціональним механізмом керування. Такий варіант буде найкращим на той випадок, якщо вам подобається м'яке розсіяне світло в кімнаті. Важлива деталь конструкції — карниз. Він повинен бути виготовлений із якісного матеріалу. В іншому випадку — карниз може деформуватися через надмірну вагу ламелів. Ми пропонуємо вам якісні бігунки, з'єднувальні ланцюжки, ланцюжки для керування та інші необхідні елементи.

 Варто зазначити, що в асортименті є жалюзі на різні види вікон. Наприклад, трапляються випадки, коли господарі будинку, офісу чи іншого приміщення намагаються підібрати якісні і привабливі жалюзі для мансардних вікон. Завдяки різноманіттю запропонованих товарів, вибір моделей на вікно перетвориться в справжнє задоволення. Як правило, досвідчений дизайнер знає, як правильно оформити інтер'єр з такими нюансами. Стильний вигляд приміщення гарантується оригінальністю самих мансардних вікон.

 

ВІДПРАВТЕ ЗАПИТ НА ЗАМІР!

Залиште заявку на безкоштовний замір!

Ми звяжемось з Вами в продовж робочо дня з 9:00 до 18:00.

Тел-факс: 295-67-10
Life: 063-69-00-001
Ks: 068-000-42-00
E-mail: info@rollo.lviv.ua
Наші друзі

 

 

 

Готівка

Перерахунок

Банківська картка

Працюємо з будь-якими об'ємами робіт

Виготовляємо і монтуємо жалюзі на великогабаритні вікна

Ми представлені на усіх тендерних площадках і порталах

Відправляєм замовлення по всій Україні

© РОЛЛО. Всі права захищені.